• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Tournament ranking - 2019/2020
Print
  Tardor 2019-2020  
Rank Team League Fairplay Total
1 Real MTR 250 13 263
2 Ipanema 250 4 254
3 Estudiabaantes 200 52 252
4 Yates Mallorca 200 11 211
5 Tu barbería Son Ferriol 150 47 197
6 Jandro's Bar 125 65 190
7 Simó Burguera Abogados 150 37 187
8 Ciclaos FC 125 59 184
9 Team Mallorca 150 17 167
10 Escrotosaurios 125 37 162
11 El Bandarra 150 7 157
12 Salon Vila 125 29 154
13 A.D. Tolete 125 24 149
14 GD Rehabilitaciones 125 24 149
15 500 millas 125 24 149
16 Sollermar 125 17 142
17 Ponso's 100 25 125
18 La Roja 100 17 117
19 Mansapos 50 52 102
20 Terrazas Son Moix 40 59 99
21 The Academy Int. School 40 59 99
22 Árbitro Regalao 80 13 93
23 Cabras FC 40 52 92
24 Morcillas de Burgos 40 52 92
25 Avengers 40 47 87
26 Vian 1968 80 7 87
27 Atlético Maetilico 40 47 87
28 Songo City 25 59 84
29 Sapos FC 50 31 81
30 Pet's Place 20 59 79
31 Sanjo Didos FC 20 59 79
32 Inter Balear 20 59 79
33 F.C. Sa Goleta 30 47 77
34 Jardines Jasa FC 30 47 77
35 Roulette 25 47 72
36 4 Arreplegats 15 52 67
37 H2a Uniformes 50 17 67
38 Oliva Trencada 20 47 67
39 Celta de Vino 40 24 64
40 Nottingham Prisas F.C. 50 11 61
41 Sobre Claque 30 29 59
42 Sporting de Madeira 20 37 57
43 Esfinter de Milán 10 47 57
44 Shakespeare 5 47 52
45 Marimón Tcuida 20 29 49
46 Son Espartanes 1 47 48
47 Logitravel 15 31 46
48 Magaleños F.C 5 37 42
49 U.D. Delicatessen 40 2 42
50 Retiraos FC 1 37 38
51 Instalaciones Sapesa 1 37 38
52 Los Galacticos 25 11 36
53 Bar Cine Club Carlos 25 11 36
54 Maricel F.C. 10 24 34
55 Sampol 1 29 30
56 Leña para el carbón 25 4 29
57 Harlem Returns 5 24 29
58 FMSB fc 5 18 23
59 15 0 15
60 Sagantosu FC 5 7 12

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals