• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Informació de l'equip: Sporting de Madeira | Grup 1 Estiu 2019
Print 

Sporting de Madeira (anterior: Cafetería La Galería, Santa Eulalia)

 Històric
Temporada Lliga Classificació Jugats Punts G/E/P Gols Jugadors
Primavera 2016 Playoff 3a Categoria 5 2 3 1/0/1 7:5 15
Primavera 2016 1a Fase (Lliga regular) 9 11 10 2/4/5 23:36 15
Tardor 2015-2016 Playoff 4a Categoria 1 4 12 4/0/0 19:7 19
Tardor 2015-2016 1a Fase (Lliga regular) 11 10 7 2/1/7 23:35 19
Estiu 2015 1a Fase (Lliga regular) 9 11 12 3/3/5 18:27 17
Estiu 2015 Playoff 3a Categoria 10 1 1 0/0/1 2:2 17
Primavera 2015 Playoff 2a Categoria 16 1 0 0/0/1 1:5 13
Primavera 2015 1a Fase (Lliga regular) 4 10 16 5/1/4 25:28 13
Tardor 2014-2015 Playoff 1a Categoria 15 1 0 0/0/1 0:4 12
Tardor 2014-2015 1a Fase (Lliga regular) 2 10 22 7/1/2 29:17 12
Estiu 2014 1a Fase (Lliga regular) 8 9 10 3/1/5 11:20 14
Estiu 2014 Playoff 3a Categoria 14 1 0 0/0/1 1:4 14
Primavera 2014 1a Fase (Lliga regular) 7 12 19 6/1/5 24:30 15
Primavera 2014 Playoff 3a Categoria 16 1 0 0/0/1 1:6 16
Tardor 2013-2014 Playoff 4a Categoria 5 2 3 1/0/1 8:4 16
Tardor 2013-2014 1a Fase (Lliga regular) 9 12 13 4/1/7 27:29 16
Estiu 2013 Playoff 4a Categoria 4 3 4 1/0/1 7:9 16
Estiu 2013 1a Fase (Lliga regular) 10 10 8 2/2/6 17:33 16
Estiu 2019 Playoff 2a Categoria 1 0 0 0/0/0 0:0 16
Estiu 2018 1a Fase (Lliga regular) 10 9 6 2/0/7 20:29 16
Estiu 2019 1a Fase (Lliga regular) 5 5 7 2/1/2 9:9 16
Primavera 2019 Playoff 2a Categoria 7 2 3 1/0/1 4:4 14
Primavera 2019 1a Fase (Lliga regular) 8 11 11 3/2/6 26:30 14
Tardor 2018-2019 Playoff 3a Categoria 8 1 1 0/0/1 0:0 14
Tardor 2018-2019 1a Fase (Lliga regular) 8 11 11 3/2/6 16:25 14
Estiu 2018 Playoff 3a Categoria 5 3 3 1/0/2 5:6 16

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final