• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

U.D. Delicatessen

 Porters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
1 Rodrigo Agustín 'Agus' Lescano   Rodrigo Agustín 'Agus' Lescano 1991 9 1 18 2,00 0 0 0 0
1 Juan Yoomar Solano Bolaños   Juan Yoomar Solano Bolaños - 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Defenses Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
3 Pablo Gómez Micol   Pablo Gómez Micol 1984 11 1 0 0,00 1 0 0 3
4 Agustín Matías Aragón Areco   Agustín Matías Aragón Areco 1998 11 12 0 0,00 0 0 0 5
6 Santiago L. Bosero Gómez   Santiago L. Bosero Gómez 1985 11 0 0 0,00 1 0 0 2
 Migcampistes Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
  Héctor Rodrigo Carranza   Héctor Rodrigo Carranza 1991 1 0 0 0,00 0 0 0 1
7 Mauricio Makhoul Reyes Ortiz   Mauricio Makhoul Reyes Ortiz 0198 2 1 0 0,00 0 0 0 0
8 Facundo E. Rodea Giménez   Facundo E. Rodea Giménez 1984 1 0 0 0,00 0 0 0 0
9 Mariano Gastón Delrio   Mariano Gastón Delrio 1988 10 5 0 0,00 2 0 0 8
11 Marcos Emanuel Castro   Marcos Emanuel Castro 1986 8 16 0 0,00 0 0 0 18
12 Marcelo Matías Aguirre Boscato   Marcelo Matías Aguirre Boscato 1989 10 10 0 0,00 0 0 0 5
14 H. Leandro 'Leo' Ataide   H. Leandro 'Leo' Ataide 1982 11 1 0 0,00 0 0 0 0
15 Damián Bazán Oliver   Damián Bazán Oliver 1980 5 0 0 0,00 1 0 0 0
 Davanters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
10 Miguel Ángel 'Maikel' Márquez Hernández   Miguel Ángel 'Maikel' Márquez Hernández 1985 9 12 0 0,00 1 0 0 7

Sancionats

Tardor 2017-2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Raúl Ayuste Ferré Santa Mónica Legends FC 1 Quarts de Final
Sergio Ferragut Guerrero Quely United 3 Final - 3r i 4t Classificat
Marc Moragues Riera Palma Palace 3 Final, 3r i 4t Classificat
Iván Moya Donis H2a Uniformes 1 Quarts de Final
Xavier Suñer Culla Esparta de Risa 3 Final, 3r i 4t Classificat