• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Pet's Place

 Porters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
  Janus Cristian Lewandowski Iñigo   Janus Cristian Lewandowski Iñigo 1979 2 0 4 2,00 0 0 0 0
1 Olle  Alomar Johannesson   Olle Alomar Johannesson 1975 7 0 8 1,14 0 0 0 3
 Defenses Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
3 Pablo Héctor García   Pablo Héctor García - 8 0 0 0,00 0 0 0 1
5 Juan Fco. Herrero Venet   Juan Fco. Herrero Venet 1976 9 0 0 0,00 0 0 0 0
6 Alberto  'Berto' Ques Benarroch   Alberto 'Berto' Ques Benarroch 1985 10 13 0 0,00 0 0 0 10
8 Guillermo Pons González   Guillermo Pons González 1996 0 0 0 0,00 0 0 0 0
10 José Luís Zarraluqui Darder   José Luís Zarraluqui Darder 1975 7 0 0 0,00 0 0 0 0
17 Germán Héctor García   Germán Héctor García - 7 0 0 0,00 0 0 0 1
 Migcampistes Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
9 Miguel Ángel Ortola Cirerol   Miguel Ángel Ortola Cirerol 1987 2 0 0 0,00 0 0 0 0
14 Guillermo Carbonell Lladó   Guillermo Carbonell Lladó 1983 8 0 0 0,00 0 0 0 0
25 Luís  'Luisao' González Four   Luís 'Luisao' González Four 1990 1 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
7 Toni  Vidal Fiol   Toni Vidal Fiol - 7 5 0 0,00 0 0 0 2
13 Manuel Burgos Vera   Manuel Burgos Vera 1990 10 5 0 0,00 0 0 0 15
21 Alexandre Frederic Gómez Pablos Everhed   Alexandre Frederic Gómez Pablos Everhed 1988 8 6 0 0,00 1 0 0 4

Sancionats

Tardor 2017-2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Sergio Ferragut Guerrero Quely United 3 Final - 3r i 4t Classificat
Joan Mas García SCAITT 1 Jornada 10
Marc Moragues Riera Palma Palace 3 Final, 3r i 4t Classificat
Marc Moragues Riera Palma Palace 10 Jornada 11
Iván Moya Donis H2a Uniformes 1 Quarts de Final
Iván Moya Donis H2a Uniformes 2 Jornada 11
Xavier Suñer Culla Esparta de Risa 3 Final, 3r i 4t Classificat