• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Rivals: Bar Cine Club Carlos

Print 

Rivals Partits Guanyats Empatats Perduts Gols totals
Pet's Place 15 6 4 5 35 - 30
Ponso's 15 4 2 9 27 - 34
Sanudiet 12 5 2 5 25 - 20
La Roja 7 4 0 3 16 - 15
Sporting de Madeira 7 3 2 2 17 - 14
A.D. Waterpolo 6 3 1 2 19 - 9
Avante, centro de día 6 3 0 3 15 - 11
New Replay 6 1 3 2 10 - 14
Instalaciones Sapesa 5 1 1 3 9 - 13
Jardines Jasa FC 5 0 1 4 8 - 22
Atlético Rafael 5 0 2 3 6 - 19
U.D. Delicatessen 4 0 2 2 9 - 14
Yates Mallorca 4 0 1 3 6 - 16
CD Palma 3 3 0 0 15 - 9
Sporting Traumas 3 1 2 0 8 - 6
Neodelfos 3 1 0 2 7 - 10
Insengardos-Corb Marí 2 2 0 0 10 - 1
Roulette 2 2 0 0 9 - 2
Aston Birra 2 2 0 0 7 - 1
Los Galacticos 2 2 0 0 6 - 3
Son Espartanes 2 2 0 0 6 - 3
Rustic-EasyRent 2 2 0 0 5 - 1
M.B. McCorhan 2 2 0 0 3 - 0
exclusivesail.com 2 1 0 1 7 - 8
Vía Alemania 2 1 0 1 6 - 5
Bricodepot 2 1 0 1 5 - 4
Croquetas F.C. 2 1 1 0 5 - 4
Feeling Home 2 1 1 0 5 - 3
Recreativos Redondo 2 1 0 1 5 - 4
Club Experto 2 1 0 1 4 - 9
Estrella Coja 2.0 2 1 1 0 4 - 1
Turtle Team 2 1 1 0 4 - 1
H2a Uniformes 2 0 1 1 6 - 7
Aluminios Morales 2 0 0 2 5 - 9
Inmo 83 2 0 0 2 4 - 13
F.C. Ambiciones 2 0 1 1 1 - 4
Werdes Bremen 2 0 1 1 1 - 2
Aluminios Sanz 1 1 0 0 6 - 2
Ataskin F.C. 1 1 0 0 6 - 2
Consell de Savis 1 1 0 0 5 - 3
Sanjo Crack-Gol 1 1 0 0 5 - 1
Bar Nou Terminal 1 1 0 0 4 - 1
Tapaybirra C.F. 1 1 0 0 4 - 0
Bar Can Tothom ECR 1 1 0 0 3 - 0
Falamos no campo 1 1 0 0 3 - 0
Xutipesca 1 1 0 0 3 - 1
Yo no he Seedorf 1 1 0 0 3 - 2
Cabras FC 1 0 1 0 3 - 3
MTS Globe Team 1 0 0 1 3 - 6
ASG Asesores 1 0 0 1 2 - 3
Apaga y vamonos 1 0 1 0 1 - 1
BdP F.C. 1 0 0 1 1 - 4
Buzones Temple 1 0 0 1 1 - 2
Fritos Suecos 1 0 1 0 1 - 1
Marisquería Galicia 1 0 0 1 1 - 2
Real MTR 1 0 0 1 1 - 5
Red's Palma 1 0 0 1 1 - 2
Rovellats 1 0 1 0 1 - 1
GD Rehabilitaciones 1 0 0 1 0 - 3
Los Patas Cabras F.C. 1 0 0 1 0 - 3
Tu hermana 1 0 0 1 0 - 3

Sancionats

Tardor 2018-2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Lassine Coulibaly Avante, centro de día 3 Final i 3r i 4t Classificat
Lassine Coulibaly Avante, centro de día 2 Jornada 11
Ismael Martínez Serrano Las Palmeras 1 Quarts de Final
Juan José Moreno Valiente Bar Cine Club Carlos 6 Jornada 11
Feyzy Nebi Feyzi La Naranja Hidráulica 1 Quarts de Final
Ángel Prats Darder CSI-F Futsal 2 Jornada 11
Ángel Prats Darder CSI-F Futsal 3 Final i 3r i 4t Classificat
Narcis Teodor Scripcaru Bar Cine Club Carlos 10 Jornada 11