• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Rivals: Pet's Place

Print 

Rivals Partits Guanyats Empatats Perduts Gols totals
Sanudiet 23 10 5 8 46 - 33
Ponso's 16 3 2 11 24 - 44
Bar Cine Club Carlos 14 4 4 6 25 - 35
New Replay 13 8 2 3 36 - 26
Insengardos-Corb Marí 11 6 4 1 29 - 15
Dínamo de Cuenc 10 8 2 0 35 - 11
A.D. Waterpolo 8 3 1 4 19 - 18
Morcillas de Burgos 6 6 0 0 19 - 7
Alavés y No Vuelvas FC 6 2 0 4 15 - 22
La Roja 6 2 1 3 6 - 11
Jardines Jasa FC 6 1 1 4 7 - 16
Ponso's 6 1 1 4 7 - 20
Cafetería La Galería 5 3 1 1 10 - 8
Instalaciones Sapesa 5 1 3 1 9 - 9
Atlético Rafael 5 0 0 5 4 - 24
Restaurant Hostals 4 2 1 1 19 - 11
Motonautica Ensenyat 4 1 0 3 11 - 8
F.C. Ambiciones 4 1 1 2 7 - 7
Mendopiso Inmo. 4 1 0 3 7 - 13
Obratec 3 3 0 0 8 - 2
H2a Uniformes 3 2 1 0 11 - 7
Viejas Glorias 3 2 0 1 11 - 7
Vía Alemania 3 2 0 1 11 - 8
SOSAnimal 3 1 0 2 6 - 8
Los Galacticos 3 1 0 2 5 - 7
Feeling Home 3 0 1 2 5 - 10
Génova Classics 3 0 0 3 5 - 12
Inter-Pol 3 0 0 3 5 - 8
Coyunda Fast&Good 3 0 0 3 4 - 11
Rustic-EasyRent 2 2 0 0 8 - 3
CD Palma 2 2 0 0 6 - 2
Turtle Team 2 2 0 0 6 - 2
Sporting Traumas 2 1 0 1 5 - 5
Sp Sindris La Molienda 2 1 0 1 4 - 5
Aston Birra 2 1 1 0 3 - 2
ASG Asesores 2 0 2 0 6 - 6
Croquetas F.C. 2 0 0 2 4 - 9
Forn de la Pau 2 0 0 2 4 - 7
UIB Team 2 0 1 1 4 - 5
Contesteam 2 0 0 2 3 - 12
Logitravel 2 0 2 0 3 - 3
Bricodepot 2 0 0 2 2 - 11
Estrella Coja 2.0 2 0 0 2 2 - 10
Werdes Bremen 2 0 0 2 2 - 9
Aluminios Morales 2 0 0 2 0 - 4
Mail Boxes Etc. 1 1 0 0 7 - 0
Buzones Temple 1 1 0 0 6 - 3
La Vecchia Signora 1 1 0 0 6 - 1
Flynet F.C. 1 1 0 0 5 - 1
CD Berchmans 1 1 0 0 4 - 2
Map F.C. 1 1 0 0 4 - 1
RCD Los Faletes 1 1 0 0 4 - 1
Clínic Balear 1 1 0 0 3 - 0
Cositas y Palomas 1 1 0 0 3 - 2
Green Team 1 1 0 0 2 - 1
Kalamar's Team 1 1 0 0 2 - 0
Metralla F.C. 1 1 0 0 2 - 1
UD La Palmas 1 1 0 0 2 - 1
exclusivesail.com 1 1 0 0 2 - 1
Shogun Portixol 1 0 0 1 3 - 4
TAFAD-IME 1 0 0 1 3 - 4
Yo no he Seedorf 1 0 0 1 3 - 5
F.C. Oh! Belleza 1 0 1 0 2 - 2
Ice Wave FC 1 0 1 0 2 - 2
Kalises C.F. 1 0 0 1 2 - 3
La Tapa Son Pizá 1 0 0 1 2 - 3
Tohu FC 1 0 1 0 2 - 2
Chocolate Pres-Pres 1 0 0 1 1 - 4
La Naranja Mecánica 1 0 0 1 1 - 4
Shalke Deaqui 1 0 0 1 1 - 4
Autoescuela Expres 1 0 1 0 0 - 0
Consell de Savis 1 0 1 0 0 - 0
F.C. Palma 1 0 0 1 0 - 2
Lina Morgan Freeman 1 0 0 1 0 - 3
Rayo Vallacaño 1 0 0 1 0 - 5
Sorian Raise FC 1 0 0 1 0 - 2
Tu hermana 1 0 1 0 0 - 0

Sancionats

Primavera 2018
Jugador Durada Finalitza
Carlos M. Aleñar García 1 Quarts de final
Tybor Araujo Baffica 3 Final - 3r i 4t Classificat
Ramiro Bibiloni Iso -
Marcos Emanuel Castro 1 Quarts de Final
Alfonso Díaz Zaforas 1 Quarts de Final
Niculai Doru-Calin 1 Quarts de Final
Lautaro Guzmán 3 Final - 3r i 4t Classificat
Javier Jiménez Jiménez 1 Quarts de final
Adrián Martínez Valenciano 1 Quarts de Final
Óscar Salamanca Blas 1 Quarts de Final
Antonio M. Salom Mascaró 3 Final - 3r i 4t classificat
Cristian Manuel Somoza del Llano 1 Quarts de Final