• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Sun-Liang Chen Sun
Nom: Sun-Liang Chen Sun
Any: 1995
Alçada: 174 cm
Pes: 67 kg
Dorsal: 11
Posició: Davanters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 20.11.2019 Songo City 3 - 3 Roulette 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 27.11.2019 Salon Vila 1 - 0 Songo City 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 04.12.2019 Songo City 1 - 4 Team Mallorca 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 11.12.2019 Jardines Jasa FC 4 - 2 Songo City 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 08.01.2020 U.D. Delicatessen 3 - 2 Songo City 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 15.01.2020 Vian 1968 4 - 4 Songo City 2 2 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 22.01.2020 Songo City 2 - 6 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 29.01.2020 H2a Uniformes 1 - 1 Songo City 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 05.02.2020 Songo City 4 - 1 Magaleños F.C 3 2 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 12.02.2020 Real MTR 1 - 4 Songo City 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 25.02.2020 3 - 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 04.03.2020 1 - 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 7 11 0 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Primavera 2017 Quely United 10 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2017-2018 Songo City 12 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2018 Songo City 5 1 2 0 1 0 0 0 1 0 0
Tardor 2018-2019 Songo City 10 7 5 0 1 0 0 0 1 0 0
Primavera 2019 Songo City 12 2 2 0 1 0 0 0 1 1 0
Estiu 2019 Songo City 13 2 12 2 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Songo City 12 13 11 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2020 Songo City 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 74 31 42 2 3 0 0 0 3 1 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals