• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Juan Bosch Lorente | Grup 4 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Juan Bosch Lorente
Nom: Juan Bosch Lorente
Any: 1993
Alçada: 184 cm
Pes: 73 kg
Dorsal: 10
Posició: Migcampistes
Peu dominant: Dretà

Palmarès


Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 18.07.2019 Logitravel 3 - 5 Árbitro Regalao 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 25.07.2019 Árbitro Regalao 0 - 2 Celta de Vino 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 01.08.2019 Percutanos FC 2 - 5 Árbitro Regalao 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 05.09.2019 Árbitro Regalao 1 - 7 Yates Mallorca 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 12.09.2019 Llabrés Pocoví SL 3 - 3 Árbitro Regalao 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Dijous, 19.09.2019 Árbitro Regalao 4 - 2 Oliva Trencada 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 26.09.2019 Árbitro Regalao 4 - 6 Dardos JM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 03.10.2019 Shakespeare 2 - 3 Árbitro Regalao 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 10.10.2019 Árbitro Regalao 1 - 0 Morcillas de Burgos 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 2 4 0 1 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Llabrés Pocoví SL 9 2 4 0 1 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Llabrés Pocoví SL 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2013 Karmelos FC 10 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 21 7 7 0 1 0 0 0 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 4 Estiu 2019 Estiu 2019 Llabrés Pocoví SL Migcampistes
Grup 4 Primavera 2019 Primavera 2019 Llabrés Pocoví SL Migcampistes
Grup 4 Estiu 2013 Estiu 2013 Karmelos FC Migcampistes

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals