• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Informació de l'equip: Atlético Rafael | Play-Off 1a Primavera 2018
Print 

Atlético Rafael
Nom del Club: Atlético Rafael
Nom de l'equip: Atlético Rafael
Nom curt: RAF

 Històric
Temporada Lliga Classificació Jugats Punts G/E/P Gols Jugadors
Primavera 2017 Playoff 1a Categoria 14 1 0 0/0/1 0:2 14
Primavera 2017 1a Fase (Lliga regular) 1 10 30 10/0/0 69:11 15
Tardor 2016-2017 Playoff 1a Categoria 13 1 0 0/0/1 1:2 20
Tardor 2016-2017 1a Fase (Lliga regular) 1 12 31 10/1/1 48:11 20
Estiu 2016 Playoff 1a Categoria 11 1 0 0/0/1 1:2 19
Estiu 2016 1a Fase (Lliga regular) 1 10 30 10/0/0 52:12 19
Primavera 2016 Playoff 1a Categoria 3 4 9 3/0/1 12:5 20
Primavera 2016 1a Fase (Lliga regular) 2 11 24 7/3/1 42:16 20
Tardor 2015-2016 Playoff 1a Categoria 4 2 4 1/0/1 2:1 14
Tardor 2015-2016 1a Fase (Lliga regular) 2 11 29 9/2/0 38:15 14
Primavera 2014 Playoff 1a Categoria 5 2 3 1/0/1 3:2 19
Primavera 2014 1a Fase (Lliga regular) 1 12 31 10/1/1 45:16 19
Tardor 2013-2014 Playoff 1a Categoria 5 2 4 1/0/0 4:1 18
Tardor 2013-2014 1a Fase (Lliga regular) 2 12 27 8/3/1 43:25 18
Estiu 2013 1a Fase (Lliga regular) 1 10 27 9/0/1 41:15 16
Estiu 2013 Playoff 1a Categoria 3 4 7 2/0/1 9:5 16
Primavera 2013 Playoff 1a Categoria 7 2 3 1/0/1 3:3 14
Primavera 2013 1a Fase (Lliga regular) 2 12 27 9/0/3 43:16 14
Tardor 2012-2013 Playoff 1a Categoria 2 4 7 2/0/1 15:10 11
Tardor 2012-2013 1a Fase (Lliga regular) 1 11 28 9/1/1 40:10 11
Primavera 2018 Playoff 1a Categoria 5 1 1 0/0/1 3:3 14
Primavera 2018 1a Fase (Lliga regular) 3 11 24 8/0/3 39:18 14

Sancionats

Primavera 2018
Jugador Durada Finalitza
Xavier Aguilar Guanyabens 1 Quarts de final
Luís E. Alarcón Font -
Tybor Araujo Baffica 3 Final - 3r i 4t Classificat
Cristobal Sebastián Arenas Muntaner -
Ramiro Bibiloni Iso -
Marcos Emanuel Castro 1 Quarts de Final
Miguel Cifre Soria -
Alfonso Díaz Zaforas 1 Quarts de Final
Niculai Doru-Calin 1 Quarts de Final
Farid Echanghoufi Arazzouk 1 Quarts de final
José Luís González Bestard 1 Quarts de final
Jesús González Prieto -
Lautaro Guzmán 3 Final - 3r i 4t Classificat
Adrián Martínez Valenciano 1 Quarts de Final
Diego Hernán Oviedo Treibet -
Óscar Salamanca Blas 1 Quarts de Final
Antonio M. Salom Mascaró 3 Final - 3r i 4t classificat
Cristian Manuel Somoza del Llano 1 Quarts de Final
Juan José Tovar Garcías 1 Quarts de final
Darío Villar Budiño -