• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

El Bandarra

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Steven Brocos Rivas   Steven Brocos Rivas   5 1 0 0 0 5 1,00 0 0 0 0
1 Jaume Colombás Mir   Jaume Colombás Mir   7 3 0 0 1 16 2,29 0 1 0 0
13 Alberto Lozano Roger   Alberto Lozano Roger   5 0 0 0 0 21 4,20 0 0 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Ismael Estévez Rodicio   Ismael Estévez Rodicio   2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
5 Joan Ripoll Serra   Joan Ripoll Serra   10 0 1 0 2 0 0,00 0 0 0 0
9 Rafael Alcaraz San José   Rafael Alcaraz San José   9 5 5 0 2 0 0,00 0 0 0 1
23 José Ignacio Lozano Roger   José Ignacio Lozano Roger   10 0 0 0 1 0 0,00 0 1 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
6 Carlos Berastain Munar   Carlos Berastain Munar   11 5 3 0 6 0 0,00 0 1 0 1
11 Javier Trías Alonso   Javier Trías Alonso   11 7 8 0 2 0 0,00 0 0 0 0
14 Javier Llop Pons   Javier Llop Pons   6 0 1 0 1 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
7 David Ramis Luque   David Ramis Luque   10 3 8 0 6 0 0,00 0 1 0 0
10 Alejandro Trías Alonso   Alejandro Trías Alonso   12 18 13 0 6 0 0,00 0 2 0 0
12 Carlos Gual de Torrella Rivero   Carlos Gual de Torrella Rivero   12 0 1 0 1 0 0,00 0 0 0 0
20 Pedro Marí Aragón   Pedro Marí Aragón   1 2 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals