• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Yates Mallorca

 Informació de l'equip

Prova


 Porters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Ismael Martínez Serrano   Ismael Martínez Serrano 10 0 0 0 2 6 0,60 0 1 0 0
 Defenses Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
4 José Castizo Gil   José Castizo Gil 7 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
22 Matthias Joachim Ebert   Matthias Joachim Ebert 7 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Ulrich Gotze   Ulrich Gotze 2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
5 Lesmes Hidalgo Fernández   Lesmes Hidalgo Fernández 11 0 0 0 0 2 0,18 0 1 0 0
6 Matias Ezequiel Ristagno   Matias Ezequiel Ristagno 8 3 1 0 5 0 0,00 0 0 0 0
7 Adrián Orban González   Adrián Orban González 6 4 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
9 Cristian Martínez Rubiales   Cristian Martínez Rubiales 2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
10 Luís Eduardo Alarcón Font   Luís Eduardo Alarcón Font 8 2 1 0 0 0 0,00 0 2 0 0
13 Jesús González Prieto   Jesús González Prieto 11 1 6 0 3 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
8 Fco. Manuel García Mas   Fco. Manuel García Mas 11 31 27 0 4 0 0,00 0 0 0 0
11 Cristian Mesa López   Cristian Mesa López 1 2 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0
17 Mohamed Kamal Abdeselam el Hamdi   Mohamed Kamal Abdeselam el Hamdi 6 2 4 0 2 0 0,00 0 0 0 0
69 Gustavo Javier Chellew Gálvez   Gustavo Javier Chellew Gálvez 11 0 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Primavera 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Matías Nelson Becchio Ipanema 1 Quarts de Final
Daniel Carrasco García Sampol 1 Quarts de Final
Jordi T. Vila Pantzikis La Frontera 3 Final i 3r i 4t Classificat