• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Atlético Rafael

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Miguel Ángel Calleja Verger   Miguel Ángel Calleja Verger   9 0 0 0 0 11 1,22 0 0 0 0
13 Juan Omar Asunción Santaemilia   Juan Omar Asunción Santaemilia   3 0 0 0 0 10 3,33 0 0 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
3 Tomás Gallardo Rago   Tomás Gallardo Rago   8 5 4 0 4 0 0,00 0 2 0 0
4 Hernán Carlos Manuel Valente   Hernán Carlos Manuel Valente   12 2 2 0 2 0 0,00 0 2 0 0
8 Juan Ángel Sánchez Cozar   Juan Ángel Sánchez Cozar   11 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
33 Bartolomé Vich Caldés   Bartolomé Vich Caldés   10 0 0 0 0 0 0,00 0 1 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Javier Castedo Castillejo   Javier Castedo Castillejo   2 5 5 0 0 0 0,00 0 0 0 0
5 Raul  Pinazo Acebes   Raul Pinazo Acebes   10 6 5 0 1 0 0,00 0 2 0 0
6 Lucas Pierri   Lucas Pierri   3 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
7 Marco Alarcón Polo   Marco Alarcón Polo   11 3 4 0 1 0 0,00 0 0 0 0
7 Daniel Carbajo Alarcón   Daniel Carbajo Alarcón   2 3 1 0 0 0 0,00 0 1 0 0
10 Alejandro Calero García   Alejandro Calero García   9 13 5 0 4 0 0,00 0 1 0 0
11 Antonio A. Núñez Cáceres   Antonio A. Núñez Cáceres   10 2 2 0 0 0 0,00 0 1 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
9 José Manuel Pardo Puche   José Manuel Pardo Puche   10 11 11 0 3 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Primavera 2018
Jugador Durada Finalitza
Carlos M. Aleñar García 1 Quarts de final
Tybor Araujo Baffica 3 Final - 3r i 4t Classificat
Ramiro Bibiloni Iso -
Marcos Emanuel Castro 1 Quarts de Final
Alfonso Díaz Zaforas 1 Quarts de Final
Niculai Doru-Calin 1 Quarts de Final
Lautaro Guzmán 3 Final - 3r i 4t Classificat
Javier Jiménez Jiménez 1 Quarts de final
Adrián Martínez Valenciano 1 Quarts de Final
Óscar Salamanca Blas 1 Quarts de Final
Antonio M. Salom Mascaró 3 Final - 3r i 4t classificat
Cristian Manuel Somoza del Llano 1 Quarts de Final