• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Rivals: Bar Cine Club Carlos | Grup 3 Estiu 2019

Print 

Rivals Partits Guanyats Empatats Perduts Gols totals
Pet's Place 15 6 4 5 35 - 30
Ponso's 15 4 2 9 27 - 34
Sanudiet 12 5 2 5 25 - 20
La Roja 8 4 0 4 19 - 20
Sporting de Madeira 8 3 3 2 17 - 14
A.D. Waterpolo 6 3 1 2 19 - 9
Avante, centro de día 6 3 0 3 15 - 11
Jardines Jasa FC 6 1 1 4 13 - 24
Instalaciones Sapesa 6 1 1 4 11 - 17
New Replay 6 1 3 2 10 - 14
U.D. Delicatessen 5 0 2 3 11 - 17
Atlético Rafael 5 0 2 3 6 - 19
Songo City 4 4 0 0 20 - 12
Yates Mallorca 4 0 1 3 6 - 16
Sporting Traumas 3 1 2 0 8 - 6
Neodelfos 3 1 0 2 7 - 10
Insengardos-Corb Marí 2 2 0 0 10 - 1
Roulette 2 2 0 0 9 - 2
Aston Birra 2 2 0 0 7 - 1
Los Galacticos 2 2 0 0 6 - 3
Son Espartanes 2 2 0 0 6 - 3
Rustic-EasyRent 2 2 0 0 5 - 1
M.B. McCorhan 2 2 0 0 3 - 0
Sampol 2 1 1 0 11 - 2
Aluminios Sanz 2 1 0 1 9 - 6
exclusivesail.com 2 1 0 1 7 - 8
Vía Alemania 2 1 0 1 6 - 5
Bricodepot 2 1 0 1 5 - 4
Croquetas F.C. 2 1 1 0 5 - 4
Feeling Home 2 1 1 0 5 - 3
Recreativos Redondo 2 1 0 1 5 - 4
Club Experto 2 1 0 1 4 - 9
Estrella Coja 2.0 2 1 1 0 4 - 1
Turtle Team 2 1 1 0 4 - 1
H2a Uniformes 2 0 1 1 6 - 7
Aluminios Morales 2 0 0 2 5 - 9
Cabras FC 2 0 1 1 5 - 7
Inmo 83 2 0 0 2 4 - 13
F.C. Ambiciones 2 0 1 1 1 - 4
Werdes Bremen 2 0 1 1 1 - 2
AC MILÁN 90 2 0 0 2 0 - 6
Ataskin F.C. 1 1 0 0 6 - 2
Consell de Savis 1 1 0 0 5 - 3
Sanjo Crack-Gol 1 1 0 0 5 - 1
Bar Nou Terminal 1 1 0 0 4 - 1
Tapaybirra C.F. 1 1 0 0 4 - 0
Bar Can Tothom ECR 1 1 0 0 3 - 0
CSIF Futsal 1 1 0 0 3 - 2
Falamos no campo 1 1 0 0 3 - 0
Xutipesca 1 1 0 0 3 - 1
Yo no he Seedorf 1 1 0 0 3 - 2
Sobre Claque 1 1 0 0 2 - 1
MTS Globe Team 1 0 0 1 3 - 6
ASG Asesores 1 0 0 1 2 - 3
Apaga y vamonos 1 0 1 0 1 - 1
BdP F.C. 1 0 0 1 1 - 4
Buzones Temple 1 0 0 1 1 - 2
Fritos Suecos 1 0 1 0 1 - 1
Impresrapit G.P. 1 0 0 1 1 - 3
Marisquería Galicia 1 0 0 1 1 - 2
Real MTR 1 0 0 1 1 - 5
Red's Palma 1 0 0 1 1 - 2
Rovellats 1 0 1 0 1 - 1
GD Rehabilitaciones 1 0 0 1 0 - 3
La Tremenda 1 0 0 1 0 - 4
Tu hermana 1 0 0 1 0 - 3
Ultimate Team 1 0 0 1 0 - 3

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals