• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Iván Alfaro Sánchez
Nom: Iván Alfaro Sánchez
Any: 1998
Dorsal: 8
Posició: Davanters

Palmarès

MVP "Plata" Lliga Primavera 2018

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 05.12.2019 Árbitro Regalao 3 - 1 Marimón Tcuida 3 2 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 12.12.2019 Sollermar 3 - 2 Árbitro Regalao 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 09.01.2020 Morcillas de Burgos 1 - 1 Árbitro Regalao 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 23.01.2020 Celta de Vino 1 - 3 Árbitro Regalao 3 1 0 1 0 0 0 0 0
Dijous, 06.02.2020 Árbitro Regalao 2 - 1 GD Rehabilitaciones 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 13.02.2020 4 Arreplegats 2 - 2 Árbitro Regalao 3 2 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 03.03.2020 1 - 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 12 6 0 1 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2016 La Orden de los Esenios 4 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2016-2017 La Orden de los Esenios 9 15 10 0 0 0 0 0 1 0 0
Primavera 2017 La Orden de los Esenios 5 8 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2017 La Orden de los Esenios 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2017-2018 Inmo 83 8 17 15 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2018 Inmo 83 14 23 15 0 21 0 0 0 0 0 0
Estiu 2018 Inmo 83 10 15 15 0 13 0 0 0 1 0 0
Tardor 2018-2019 Inmo 83 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Llabrés Pocoví SL 3 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2019 Árbitro Regalao 2 6 6 0 2 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Árbitro Regalao 7 15 6 0 3 0 0 0 0 0 0
Primavera 2020 Árbitro Regalao 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 69 106 79 0 39 0 0 0 2 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals