• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Roberto Juan Canyelles Comes | Play-Off 2a Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Roberto Juan Canyelles Comes
Nom: Roberto Juan Canyelles Comes
Any: 1975
Dorsal: 5
Posició: Defenses

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dilluns, 09.09.2019 0 - 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2018 Aluminios Sanz 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2019 Aluminios Sanz 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2018 Aluminios Sanz 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Aluminios Sanz 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 Aluminios Sanz 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2010-2011 Peña Barcelonista Paguera 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2017 Aluminios Sanz 9 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2017-2018 Aluminios Sanz 5 2 3 0 0 0 0 0 1 0 0
Total 25 3 4 0 0 0 0 0 1 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 1 Estiu 2018 Estiu 2018 Aluminios Sanz Defenses
Grup 1 Estiu 2019 Estiu 2019 Aluminios Sanz Defenses
Grup 1 Primavera 2018 Primavera 2018 Aluminios Sanz Defenses
Grup 1 Primavera 2019 Primavera 2019 Aluminios Sanz Defenses
Grup 1 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Aluminios Sanz Defenses
Grup 1 Tardor 10-11 Tardor 2010-2011 Peña Barcelonista Paguera Defenses
Grup 4 Estiu 2017 Estiu 2017 Aluminios Sanz Defenses
Grup 1 Tardor 2017-2018 Tardor 2017-2018 Aluminios Sanz Defenses

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final