• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Miguel Arbona Gamundí | Play-Off 2a Estiu 2019  Sancionat
Print 

Dades personals

Fotografia de Miguel Arbona Gamundí
Nom: Miguel Arbona Gamundí
Any: 1991
Dorsal: 4
Posició: Migcampistes

Estat

  Suspended
Sancionat: Dimecres, 23-10-19 - Vuitens de Final
Sancionat desde: Dimarts, 29-10-19 - Quarts de Final
Motiu de la sanció: Acumulació de 3 targetes grogues

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dilluns, 15.07.2019 3 - 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 22.07.2019 2 - 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dilluns, 29.07.2019 1 - 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 03.09.2019 2 - 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 09.09.2019 0 - 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 16.09.2019 4 - 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 23.09.2019 4 - 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dilluns, 07.10.2019 3 - 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Partits totals 0 1 0 0 0 0 3 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Tardor 2018-2019 Aluminios Sanz 10 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Aluminios Sanz 9 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2019 Aluminios Sanz 8 0 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Total 27 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 1 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Aluminios Sanz Migcampistes
Grup 1 Primavera 2019 Primavera 2019 Aluminios Sanz Migcampistes
Grup 1 Estiu 2019 Estiu 2019 Aluminios Sanz Migcampistes

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals