• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Guillermo 'Guille' García Vico | Grup 4 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Guillermo 'Guille' García Vico
Nom: Guillermo 'Guille' García Vico
Conegut com: Guille
Any: 1998
Alçada: 177 cm
Pes: 73 kg
Dorsal: 21
Posició: Migcampistes
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 18.07.2019 Oliva Trencada 2 - 2 Shakespeare 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 25.07.2019 Yates Mallorca 4 - 1 Oliva Trencada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 01.08.2019 Oliva Trencada 1 - 1 Morcillas de Burgos 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 05.09.2019 Llabrés Pocoví SL 2 - 2 Oliva Trencada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 12.09.2019 Oliva Trencada 0 - 3 Logitravel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 19.09.2019 Árbitro Regalao 4 - 2 Oliva Trencada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 10.10.2019 Oliva Trencada 3 - 1 Percutanos FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Oliva Trencada 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Oliva Trencada 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2020 Oliva Trencada 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 15 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 4 Estiu 2019 Estiu 2019 Oliva Trencada Migcampistes
Grup 2 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Oliva Trencada Migcampistes
Grup 2 Primavera 2020 Primavera 2020 Oliva Trencada Migcampistes

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals