• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Sergio Granadero Bayón | Grup 3 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Sergio Granadero Bayón
Nom: Sergio Granadero Bayón
Any: 1996
Alçada: 175 cm
Pes: 70 kg
Dorsal: 5
Posició: Defenses

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 17.07.2019 Bar Cine Club Carlos 5 - 3 Songo City 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 24.07.2019 Instalaciones Sapesa 6 - 1 Songo City 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 31.07.2019 Songo City 1 - 4 Jardines Jasa FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 04.09.2019 CSIF Futsal 1 - 4 Songo City 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 11.09.2019 Songo City 5 - 3 Melicotó Mecànic 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 25.09.2019 Songo City 1 - 3 Nottingham Prisas F.C. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 02.10.2019 Sampol 2 - 5 Songo City 3 2 0 1 0 0 0 0 0
Dimecres, 09.10.2019 Songo City 7 - 2 F.C. Sa Goleta 3 3 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 23.10.2019 5 - 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 04.11.2019 6 - 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 08.11.2019 5 - 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 9 12 0 1 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Primavera 2019 Songo City 12 7 7 0 2 0 0 0 1 0 0
Estiu 2019 Songo City 11 18 12 0 3 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Songo City 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 23 25 19 0 5 0 0 0 1 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Primavera 2019 Primavera 2019 Songo City Defenses
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Songo City Defenses
Grup 3 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Songo City Defenses

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final