• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Jose Miguel 'Josemi' Lorente Jérez | Grup 2 Primavera 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Jose Miguel 'Josemi' Lorente Jérez
Nom: Jose Miguel 'Josemi' Lorente Jérez
Conegut com: Josemi
Any: 1990
Alçada: 174 cm
Pes: 70 kg
Posició: Defenses
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimarts, 26.03.2019 500 millas 3 - 0 Ipanema 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 02.04.2019 Ipanema 1 - 5 Pet's Place 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 16.04.2019 Ipanema 3 - 2 GD Rehabilitaciones 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 23.04.2019 Habitissimo United 1 - 5 Ipanema 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 0 1 0 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Ipanema 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Ipanema 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 Ipanema 2 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Ipanema 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 6 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Estiu 2019 Estiu 2019 Ipanema Defenses
Grup 2 Primavera 2019 Primavera 2019 Ipanema Defenses
Grup 2 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Ipanema Defenses
Grup 2 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Ipanema Defenses

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final