• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Alex Juan López
Nom: Alex Juan López
Any: 1991
Alçada: 180 cm
Pes: 90 kg
Dorsal: 4
Posició: Migcampistes
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 12.07.2018 Exclusive Catering 6 - 4 Logitravel 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 02.08.2018 Logitravel 2 - 0 Morcillas de Burgos 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 30.08.2018 Logitravel 0 - 2 Cholísimos 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 06.09.2018 Shakespeare 2 - 6 Logitravel 2 3 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 13.09.2018 Logitravel 1 - 4 Fritos Suecos 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 20.09.2018 Las Palmeras 1 - 1 Logitravel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 27.09.2018 Logitravel 3 - 3 Dardos JM 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 04.10.2018 Sindi's Pub 1 - 0 Logitravel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 11.10.2018 Logitravel 0 - 2 Avante, centro de día 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 17.10.2018 3 - 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 10 6 0 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Tardor 2016-2017 Logitravel 9 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2017 Logitravel 9 10 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2017 Logitravel 9 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2017-2018 Logitravel 9 13 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2018 Logitravel 12 11 6 0 2 0 0 0 0 0 0
Estiu 2018 Logitravel 10 12 6 0 1 0 0 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 Logitravel 9 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Logitravel 11 5 6 0 1 0 0 0 0 0 0
Estiu 2019 Logitravel 11 19 11 0 6 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Logitravel 8 10 6 0 1 0 0 0 1 0 0
Primavera 2020 Logitravel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 97 91 59 0 11 0 0 0 1 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals