• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Javier 'Charly' Salleras Navarro
Nom: Javier 'Charly' Salleras Navarro
Conegut com: Charly
Any: 1982
Alçada: 170 cm
Pes: 78 kg
Dorsal: 9
Posició: Davanters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dilluns, 03.10.2016 Exclusive Catering 3 - 0 Jardines Jasa FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Primavera 2018 Primavera 2018 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 2 Primavera 2019 Primavera 2019 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 2 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 3 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 3 Estiu 09 Estiu 2009 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 2 Tardor 09-10 Tardor 2009-2010 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 3 Primavera 2010 Primavera 2010 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 3 Estiu 2010 Estiu 2010 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 4 Tardor 10-11 Tardor 2010-2011 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 3 Primavera 2011 Primavera 2011 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 3 Estiu 2011 Estiu 2011 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 1 Primavera 2012 Primavera 2012 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 1 Tardor 2012-2013 Tardor 2012-2013 Jardines Jasa FC Davanters
Play-Off 1a Estiu 2016 Estiu 2016 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 2 Tardor 2016-17 Tardor 2016-2017 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 2 Primavera 2017 Primavera 2017 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 2 Estiu 2017 Estiu 2017 Jardines Jasa FC Davanters
Grup 2 Tardor 2017-2018 Tardor 2017-2018 Jardines Jasa FC Davanters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final