• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Pau Herrera Palou
Nom: Pau Herrera Palou
Any: 1996
Alçada: 183 cm
Pes: 76 kg
Dorsal: 8
Posició: Migcampistes
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 30.06.2016 Exclusive Catering 6 - 0 Impresrapit G.P. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 08.07.2016 Impresrapit G.P. 5 - 3 JJ S. Ferriol/Conductos Hdez 2 2 0 0 0 0 1 0 0
Dimarts, 12.07.2016 Galaposarary 1 - 0 Impresrapit G.P. 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Dijous, 21.07.2016 Impresrapit G.P. 1 - 0 Morcillas de Burgos 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 25.07.2016 Impresrapit G.P. 1 - 1 La Orden de los Esenios 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 01.09.2016 BdP F.C. 2 - 3 Impresrapit G.P. 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 08.09.2016 Impresrapit G.P. 7 - 1 Mc Sorian 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 15.09.2016 Shakespeare 0 - 0 Impresrapit G.P. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 9 3 0 0 0 0 2 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Nottingham Prisas F.C. Migcampistes
Grup 3 Estiu 2018 Estiu 2018 Nottingham Prisas F.C. Migcampistes
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Nottingham Prisas F.C. Migcampistes
Grup 3 Primavera 2019 Primavera 2019 Nottingham Prisas F.C. Migcampistes
Grup 3 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Estrellados Migcampistes
Play-off 3a Estiu 2015 Estiu 2015 Steaua de Moyans Migcampistes
Grup 3 Primavera 2016 Primavera 2016 Los Jack Here Migcampistes
Grup 4 Estiu 2016 Estiu 2016 Impresrapit G.P. Migcampistes
Grup 3 Estiu 2017 Estiu 2017 Nottingham Prisas F.C. Migcampistes

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final