• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Informació de l'equip: Sporting Traumas | Grup 3 Primavera 2013

Sporting Traumas
Nom del Club: Sporting Traumas
Nom de l'equip: Sporting Traumas
Nom curt: TRA

 Històric
Temporada Lliga Classificació Jugats Punts G/E/P Gols Jugadors
Primavera 2015 1a Fase (Lliga regular) 1 0 0 0/0/0 0:0 20
Primavera 2015 Playoff 2a Categoria 11 1 0 0/0/1 3:5 20
Tardor 2014-2015 Playoff 2a Categoria 14 1 0 0/0/1 1:4 19
Tardor 2014-2015 1a Fase (Lliga regular) 5 10 16 5/1/4 26:19 19
Estiu 2014 Playoff 2a Categoria 14 1 0 0/0/1 1:3 18
Estiu 2014 1a Fase (Lliga regular) 4 9 15 5/0/4 25:18 18
Primavera 2014 1a Fase (Lliga regular) 11 12 7 3/1/8 22:31 20
Tardor 2013-2014 1a Fase (Lliga regular) 6 12 18 5/3/4 29:32 17
Tardor 2013-2014 Playoff 3a Categoria 12 1 0 0/0/1 1:2 17
Estiu 2013 Playoff 3a Categoria 10 1 0 0/0/1 2:3 20
Estiu 2013 1a Fase (Lliga regular) 8 11 11 3/2/6 22:38 20
Primavera 2013 Playoff 3a Categoria 11 1 0 0/0/1 2:4 19
Primavera 2013 1a Fase (Lliga regular) 7 12 17 5/2/5 30:32 19
Tardor 2012-2013 1a Fase (Lliga regular) 8 12 17 5/2/5 39:32 19
Tardor 2012-2013 Playoff 3a Categoria 14 1 0 0/0/1 0:3 15
Estiu 2012 Playoff 3a Categoria 4 4 6 2/0/2 9:8 19
Estiu 2012 1a Fase (Lliga regular) 7 10 10 3/1/6 18:29 19
Primavera 2012 Playoff 3a Categoria 3 4 7 2/0/1 9:8 18
Primavera 2012 1a Fase (Lliga regular) 6 12 16 6/1/5 29:34 18
Tardor 2011-2012 Playoff 2a Categoria 7 2 3 1/0/1 1:2 17
Tardor 2011-2012 1a Fase (Lliga regular) 5 10 14 4/2/4 24:26 17

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final