• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Informació de l'equip: Fund.Samuel Eto'o-Warmhome | Grup 5 Tardor 2012-2013

Fundación Samuel Eto'o - Warmhome
Nom de l'equip: Fund.Samuel Eto'o-Warmhome
Nom curt: SEW

 Històric
Temporada Lliga Classificació Jugats Punts G/E/P Gols Jugadors
Primavera 2014 Playoff 1a Categoria 10 1 0 0/0/1 2:3 12
Primavera 2014 1a Fase (Lliga regular) 2 11 26 8/2/1 39:13 12
Tardor 2013-2014 Playoff 1a Categoria 8 1 1 0/0/0 1:1 13
Tardor 2013-2014 1a Fase (Lliga regular) 1 11 31 10/1/0 58:6 13
Primavera 2013 Playoff 2a Categoria 9 1 0 0/0/1 3:4 17
Primavera 2013 1a Fase (Lliga regular) 5 12 24 7/3/2 46:30 17
Tardor 2012-2013 Playoff 1a Categoria 6 2 3 1/0/1 7:4 14
Tardor 2012-2013 1a Fase (Lliga regular) 1 10 27 9/0/1 48:13 14
Primavera 2012 Playoff 1a Categoria 5 2 3 1/0/1 9:5 17
Primavera 2012 1a Fase (Lliga regular) 2 12 28 9/1/2 65:24 17
Tardor 2011-2012 1a Fase (Lliga regular) 2 12 28 9/1/2 67:27 17
Tardor 2011-2012 Playoff 1a Categoria 12 1 0 0/0/1 1:3 17
Primavera 2011 Playoff 2a Categoria 13 1 0 0/0/1 0:3 20
Primavera 2011 1a Fase (Lliga regular) 4 12 21 7/0/5 38:26 20
Tardor 2010-2011 Playoff 1a Categoria 5 2 3 1/0/1 5:4 17
Tardor 2010-2011 1a Fase (Lliga regular) 3 12 25 8/1/3 53:15 17
Estiu 2010 1a Fase (Lliga regular) 1 10 26 8/2/0 44:8 14
Estiu 2010 Playoff 1a Categoria 5 2 3 1/0/1 5:4 14
Primavera 2010 Playoff 1a Categoria 4 4 5 1/0/1 5:7 12
Primavera 2010 1a Fase (Lliga regular) 1 12 32 10/2/0 74:8 12
Tardor 2009-2010 Playoff 1a Categoria 2 4 8 2/0/0 10:3 13
Tardor 2009-2010 1a Fase (Lliga regular) 2 3 7 2/1/0 10:4 12
Estiu 2009 Playoff 1a Categoria 9 1 1 0/0/0 4:4 13
Estiu 2009 1a Fase (Lliga regular) 1 10 25 8/1/1 42:16 13
Primavera 2009 Playoff 1a Categoria 9 1 1 0/0/0 1:1 14
Primavera 2009 1a Fase (Lliga regular) 1 10 30 10/0/0 52:14 14
Tardor 2008-2009 Playoff 1a Categoria 16 1 0 0/0/1 0:4 13
Tardor 2008-2009 1a Fase (Lliga regular) 2 9 19 6/1/2 48:16 13

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final