• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Sobre Claque

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Rubén González Borrás   Rubén González Borrás   15 5 0 0 1 35 2,33 0 0 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
4 Pedro Rodríguez Oliva   Pedro Rodríguez Oliva   1 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
5 Raúl Gómez Luque   Raúl Gómez Luque   14 5 3 0 1 0 0,00 0 0 1 0
6 David Delgado Medina   David Delgado Medina   15 0 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0
7 Sergio Segovia Pons   Sergio Segovia Pons   10 7 8 0 4 0 0,00 0 0 0 0
8 Alberto Espinar Sesarino   Alberto Espinar Sesarino   13 1 3 0 4 0 0,00 0 3 0 0
24 Guillem Vich Torres   Guillem Vich Torres   1 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
3 Jordi Florit Corbera   Jordi Florit Corbera   13 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
11 Lluis Escandell Fontiroig   Lluis Escandell Fontiroig   14 8 11 0 5 0 0,00 0 0 0 0
22 Carlos Carrillo Palmer   Carlos Carrillo Palmer   10 3 3 0 1 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
9 Sergio Ponce López   Sergio Ponce López   10 2 1 0 2 0 0,00 0 0 0 0
17 Joan Mas Pagés   Joan Mas Pagés   12 1 2 0 0 0 0,00 0 0 0 0
19 Luís Seguí Soto   Luís Seguí Soto   15 11 7 1 2 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals