• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

A.D. Tolete

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Yusniel Torres Espinosa   Yusniel Torres Espinosa   11 1 0 0 0 14 1,27 0 1 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
2 Gabriel Alejandro Barbieri   Gabriel Alejandro Barbieri   9 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
3 Hernán Carlos Manuel Valente   Hernán Carlos Manuel Valente   9 0 0 0 1 0 0,00 0 2 0 0
5 David Pérez Priego   David Pérez Priego   11 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
10 Fernando Chariano   Fernando Chariano   10 6 6 0 0 0 0,00 0 2 0 0
23 Luis Alberto Bermejo Fenollar   Luis Alberto Bermejo Fenollar   9 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
4 Álvaro José Bermejo Fenollar   Álvaro José Bermejo Fenollar   8 2 3 0 0 0 0,00 0 0 0 0
8 Leandro Aguirre   Leandro Aguirre   9 0 2 0 0 0 0,00 0 2 0 0
19 Pablo Sanz Berro   Pablo Sanz Berro   9 9 3 0 5 0 0,00 0 1 0 0
21 Francesco de Carlo   Francesco de Carlo   5 4 1 0 1 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
9 Roberto Sesarino Conesa   Roberto Sesarino Conesa   11 10 10 0 2 0 0,00 0 0 0 0
14 Tomás García Castillo   Tomás García Castillo   11 20 21 0 1 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals