• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Escrotosaurios

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Pablo Cañellas Borrás   Pablo Cañellas Borrás   12 2 0 0 0 20 1,67 0 0 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Andrés Espigares Campos   Andrés Espigares Campos   1 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
5 Víctor Corzo Ignaci   Víctor Corzo Ignaci   11 5 3 0 2 0 0,00 0 1 0 0
8 Fco. Javier Sánchez Álvarez   Fco. Javier Sánchez Álvarez   11 3 2 0 0 0 0,00 0 0 0 0
21 Carlos Moreno Mercant   Carlos Moreno Mercant   11 3 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
27 Antonio Espigares Campos   Antonio Espigares Campos   3 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
6 Eros Vidal Putthchard   Eros Vidal Putthchard   5 4 3 0 2 0 0,00 0 0 0 0
9 Victor Fernández Cerdán   Victor Fernández Cerdán   11 14 12 0 2 0 0,00 0 0 0 0
10 David  Sánchez Sancho   David Sánchez Sancho   8 0 1 0 1 0 0,00 0 0 0 0
11 Marc Cañadas Suau   Marc Cañadas Suau   11 6 2 0 10 0 0,00 0 0 0 0
13 Alejandro Caparrós Garnés   Alejandro Caparrós Garnés   3 3 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
7 Alexis Cañadas Suau   Alexis Cañadas Suau   8 1 3 0 1 1 0,13 1 0 0 0
17 Miguel Ángel León Campos   Miguel Ángel León Campos   4 3 3 0 0 0 0,00 0 0 0 0
99 Wisdom Boachie Benson   Wisdom Boachie Benson   4 4 7 0 1 0 0,00 0 3 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals