• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Roster: La Roja [ROJ] | Grup 1 Tardor 2019-2020


La Roja

 Informació de l'equip
3er Classificat Playoff 3a Lliga Estiu 2018 2n Classificat Playoff 2a Lliga Estiu 2017
2n Classificat Playoff 2a Lliga Tardor 16-17 Campió Playoff 3a Lliga Estiu 2014
3er Classificat Playoff 2 Lliga Tardor 12-13 4t Classificat Playoff 4a Lliga Primavera 2013

 Porters Aniversari (Edat): Jugats Titular entra al camp canviat Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Antonio Almansa Ballesteros Espanya Antonio Almansa Ballesteros 12-07-84 (35) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Total 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 Defenses Aniversari (Edat): Jugats Titular entra al camp canviat Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Francisco Hidalgo Aragón Francisco Hidalgo Aragón 15-07-89 (30) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Antonio 'Pisha' Ruiz Suárez Espanya Antonio 'Pisha' Ruiz Suárez 24-02-75 (44) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Iván Amado Sanesteban Espanya Iván Amado Sanesteban 28-08-88 (31) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
David  Villalonga Sbert David Villalonga Sbert 12-11-77 (42) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Alejandro 'Alex' Cerdá Esquer Espanya Alejandro 'Alex' Cerdá Esquer 07-05-86 (33) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Sergio López Peñalver Sergio López Peñalver 27-04-84 (35) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Leonardo Franco Stano Leonardo Franco Stano 02-03-79 (40) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Bradley Philip Taylor Bradley Philip Taylor 21-05-95 (24) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Total 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 Migcampistes Aniversari (Edat): Jugats Titular entra al camp canviat Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Saúl Rodríguez Hernández Espanya Saúl Rodríguez Hernández 20-02-81 (38) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Jack Alexander Robinson Jack Alexander Robinson 08-12-92 (26) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Juan Antonio Mayoral Gutiérrez Espanya Juan Antonio Mayoral Gutiérrez 16-12-86 (32) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Antonio Gary Ruiz Sañudo Espanya Antonio Gary Ruiz Sañudo 03-01-01 (18) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Juan Cedrún González Espanya Juan Cedrún González 11-12-81 (37) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Manuel Rodríguez García Espanya Manuel Rodríguez García 22-09-77 (42) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Total 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 Davanters Aniversari (Edat): Jugats Titular entra al camp canviat Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Aldo Díaz Muñoz Aldo Díaz Muñoz 24-10-88 (31) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Carlos Cristian Larrea Ramírez Espanya Carlos Cristian Larrea Ramírez - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Jordi Llompart Amez Espanya Jordi Llompart Amez 25-10-97 (22) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
Total 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final