• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Oliva Trencada

 Porters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
13 Fernando de Lucas Comino   Fernando de Lucas Comino 9 6 0 0 0 24 2,67 0 0 0 0
 Defenses Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
8 Jorge David Rodríguez López   Jorge David Rodríguez López 8 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
14 Pere Reus Torres   Pere Reus Torres 9 3 2 0 0 0 0,00 0 0 0 0
22 Damián Oliver Socías   Damián Oliver Socías 11 1 0 0 2 0 0,00 0 0 0 0
69 Alex Javier Montes Vergara   Alex Javier Montes Vergara 6 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
88 Isaac Peña Rosselló   Isaac Peña Rosselló 7 0 0 0 0 0 0,00 0 2 0 0
 Migcampistes Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
9 Pablo I. Ibarra Chico   Pablo I. Ibarra Chico 4 1 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
10 Pedro Rodríguez Oliva   Pedro Rodríguez Oliva 10 14 11 0 2 0 0,00 0 1 0 0
15 Ramón Gual de Torrella Sureda   Ramón Gual de Torrella Sureda 11 2 2 0 1 0 0,00 0 0 0 0
19 Sergi Hernández Zanoguera   Sergi Hernández Zanoguera 11 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
21 Guillermo García Vico   Guillermo García Vico 7 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
23 Óscar González Blasco   Óscar González Blasco 9 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final