• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Leña para el carbón

 Porters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Ezequiel Martins   Ezequiel Martins 10 0 0 0 0 28 2,80 0 1 0 0
 Defenses Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
3 Julio Ciocia   Julio Ciocia 4 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
4 Santiago Durán   Santiago Durán 8 0 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0
10 Gonzalo Burela Fernández   Gonzalo Burela Fernández 9 0 2 0 0 0 0,00 0 0 0 0
12 Pablo Federico Marcos   Pablo Federico Marcos 10 2 0 0 0 0 0,00 0 3 0 0
14 Maximiliano Lobos   Maximiliano Lobos 9 0 0 0 0 0 0,00 0 2 0 0
 Migcampistes Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Luigi Larner   Luigi Larner 2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
  Gianfranco Polimeni   Gianfranco Polimeni 2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
5 Rodrigo Vay   Rodrigo Vay 6 5 5 0 0 0 0,00 0 0 0 0
9 Gastón Feity   Gastón Feity 10 0 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0
13 Walter Acosta   Walter Acosta 4 2 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Emiliano Gabriel Burela   Emiliano Gabriel Burela 3 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
7 Manuel Martins   Manuel Martins 8 9 4 0 2 0 0,00 0 1 0 0
11 Lautaro Castillo   Lautaro Castillo 9 5 4 0 0 0 0,00 0 1 0 0
19 Gabriel Lattanzi   Gabriel Lattanzi 7 0 4 0 0 0 0,00 0 0 0 0
87 Tomás Pereyra   Tomás Pereyra 5 0 0 0 0 0 0,00 0 1 0 0

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final