• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

The Lions Crew

 Porters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Xavier Pastor Martínez   Xavier Pastor Martínez 1 0 0 0 0 5 5,00 0 0 0 0
12 Miguel Vallespir Llasser   Miguel Vallespir Llasser 5 3 1 0 1 9 1,80 0 1 0 1
 Defenses Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
2 Alejandro Sánchez-Monge   Alejandro Sánchez-Monge 4 2 2 0 1 0 0,00 0 0 0 0
6 Pau Vich Serra   Pau Vich Serra 8 1 2 0 1 2 0,25 0 0 0 0
13 Javier de Frías Ruíz   Javier de Frías Ruíz 7 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
11 Marc Mir Gallego   Marc Mir Gallego 8 5 2 0 4 0 0,00 0 1 0 0
44 Xavier Tomás Torres   Xavier Tomás Torres 4 3 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
98 Lluis Deyà Parreño   Lluis Deyà Parreño 7 3 3 0 1 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
10 Rodrigo Martín Gómez   Rodrigo Martín Gómez 7 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
15 Javier Tierno Valls   Javier Tierno Valls 8 9 4 0 2 0 0,00 0 1 0 0
20 Javier Bosch Lacasa   Javier Bosch Lacasa 7 5 1 0 1 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final