• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Parquesquina FC

 Porters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Iván Caldentey Siles   Iván Caldentey Siles 1 0 0 0 0 2 2,00 0 0 0 0
  Samuel Cerrillo Martos   Samuel Cerrillo Martos 2 0 0 0 0 6 3,00 0 0 0 0
1 Joshua A. Rojas Giraldo   Joshua A. Rojas Giraldo 6 0 0 0 0 13 2,17 0 0 0 1
 Defenses Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Corey Joseph Brown Meis   Corey Joseph Brown Meis 1 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
3 Tomás García Rodríguez   Tomás García Rodríguez 9 0 2 0 2 0 0,00 0 0 0 0
4 Antonio J. Ferragut Rubio   Antonio J. Ferragut Rubio 9 1 1 0 2 0 0,00 0 1 0 0
7 Carlos Santano Santiago   Carlos Santano Santiago 7 1 0 0 0 0 0,00 0 1 0 0
10 Arnau Puig Colom   Arnau Puig Colom 3 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 1
11 Lluc Solivellas Mulet   Lluc Solivellas Mulet 5 5 2 0 1 0 0,00 0 3 0 0
 Migcampistes Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
6 Andreu Oliva Morell   Andreu Oliva Morell 7 3 1 0 1 0 0,00 0 1 0 0
8 Carlos Marina Lladó   Carlos Marina Lladó 4 0 2 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Nico Agostino La Franca   Nico Agostino La Franca 1 3 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
2 Francisco Morey Tugores   Francisco Morey Tugores 6 4 5 0 0 0 0,00 0 0 1 0
5 Andreu Estarellas Maurin   Andreu Estarellas Maurin 9 1 0 0 1 0 0,00 0 1 0 0
9 Adrián Cifre Font   Adrián Cifre Font 8 4 7 0 0 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final