• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Leña para el carbón

 Porters Any: Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Ezequiel Martins   Ezequiel Martins - 10 0 0 0 0 28 2,80 0 1 0 0
 Defenses Any: Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
3 Julio Ciocia   Julio Ciocia 1983 4 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
4 Santiago Durán   Santiago Durán - 8 0 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0
10 Gonzalo Burela Fernández   Gonzalo Burela Fernández - 9 0 2 0 0 0 0,00 0 0 0 0
12 Pablo Federico Marcos   Pablo Federico Marcos - 10 2 0 0 0 0 0,00 0 3 0 0
14 Maximiliano Lobos   Maximiliano Lobos 1992 9 0 0 0 0 0 0,00 0 2 0 0
 Migcampistes Any: Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Luigi Larner   Luigi Larner - 2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
  Gianfranco Polimeni   Gianfranco Polimeni 1999 2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
5 Rodrigo Vay   Rodrigo Vay - 6 5 5 0 0 0 0,00 0 0 0 0
9 Gastón Feity   Gastón Feity - 10 0 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0
13 Walter Acosta   Walter Acosta - 4 2 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Any: Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Emiliano Gabriel Burela   Emiliano Gabriel Burela 1991 3 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
7 Manuel Martins   Manuel Martins - 8 9 4 0 2 0 0,00 0 1 0 0
11 Lautaro Castillo   Lautaro Castillo - 9 5 4 0 0 0 0,00 0 1 0 0
19 Gabriel Lattanzi   Gabriel Lattanzi 1989 7 0 4 0 0 0 0,00 0 0 0 0
87 Tomás Pereyra   Tomás Pereyra - 5 0 0 0 0 0 0,00 0 1 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Rafael Alcaraz San José El Bandarra 2 Jornada 6
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 6 Jornada 11
Carlos Berastain Munar El Bandarra 1 Jornada 5
Jaime Antonio Bujosa Arbona Vian 1968 2 Jornada 7
José Nadal Perello Sollermar 1 Jornada 4
Eduardo Mauricio Pereyra Pena Los Galacticos 8 Jornada 11
Rafael Rey Cuenca Nottingham Prisas F.C. 1 Jornada 3
Vicenç Francesc Sastre Mora Sollermar 1 Jornada 4
Gabriel Terrasa Cantallops Celta de Vino 1 Jornada 4
Lluis Albert Terrasa García Vian 1968 4 Jornada 9