• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Sporting de Madeira

 Informació de l'equip

Premi Fairplay Lliga Estiu 2018


 Porters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
19 Javier Chillón Serrano   Javier Chillón Serrano 13 4 0 0 1 34 2,62 0 0 0 0
 Defenses Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Fernando M. Ricco   Fernando M. Ricco 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
6 Carlos Martínez Martín   Carlos Martínez Martín 12 2 3 0 2 0 0,00 0 0 0 0
7 Albert Díaz Costa   Albert Díaz Costa 12 2 5 0 1 0 0,00 0 0 0 0
9 Nicolás José Homar Corral   Nicolás José Homar Corral 11 2 3 0 1 0 0,00 0 0 0 0
14 Andrés Oliva Colomar   Andrés Oliva Colomar 9 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
8 Julià Mesquida Sevilla   Julià Mesquida Sevilla 8 2 4 0 0 0 0,00 0 0 0 0
11 Adrià Noguera Mas   Adrià Noguera Mas 3 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
12 Marc Prats Morro   Marc Prats Morro 7 3 1 0 1 0 0,00 0 0 0 0
17 Cristian Homar Corral   Cristian Homar Corral 6 1 0 0 3 0 0,00 0 0 0 0
23 Pedro Jiménez Delgado   Pedro Jiménez Delgado 12 0 0 0 2 0 0,00 0 0 0 0
30 Sebastián A. Marincovic Painemilla   Sebastián A. Marincovic Painemilla 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
5 Daniel García Hernández   Daniel García Hernández 13 4 7 0 0 0 0,00 1 1 0 0
10 Francisco Ortiz Escarrer   Francisco Ortiz Escarrer 12 14 7 0 3 0 0,00 0 1 0 0

Sancionats

Primavera 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Santiago L. Bosero Gómez U.D. Delicatessen 1 Final i 3r i 4t Classificat
Miquel Carrió Adrover AC MILÁN 90 1 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Martínez Sánchez H2a Uniformes 1 Final i 3r i 4t Classificat
Cristian Mesa López Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
Jose Antonio Ríos Huete H2a Uniformes 1 Final i 3r i 4t Classificat
Jordi T. Vila Pantzikis La Frontera 3 Final i 3r i 4t Classificat