• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Autoescuela Salard

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Mauricio Valle Saavedra   Mauricio Valle Saavedra   11 0 0 0 0 18 1,64 0 0 0 0
13 Christian Sánchez Sánchez   Christian Sánchez Sánchez   2 3 0 0 0 1 0,50 0 0 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
3 Daniel Álvarez Cano   Daniel Álvarez Cano   3 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
4 Carlos Lomas Artero   Carlos Lomas Artero   10 2 1 0 1 0 0,00 0 1 0 0
5 Roberto Escribano González   Roberto Escribano González   8 2 3 0 0 0 0,00 0 0 0 0
11 J. Kevin Antúnez Aguilar   J. Kevin Antúnez Aguilar   12 1 0 0 1 0 0,00 0 1 0 0
20 Juan Bravo Romero   Juan Bravo Romero   7 0 3 0 0 0 0,00 0 1 0 0
88 Marc Matas Oliver   Marc Matas Oliver   10 5 3 0 0 0 0,00 0 1 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Antonio Salazar Ortega   Antonio Salazar Ortega   1 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
6 Juan Carlos Hornos Diaz   Juan Carlos Hornos Diaz   12 5 4 0 0 0 0,00 0 0 0 0
8 Sergio López Ripoll   Sergio López Ripoll   12 14 14 0 3 0 0,00 0 3 0 0
10 Miquel Ruiz Capellá   Miquel Ruiz Capellá   11 12 12 0 2 0 0,00 0 0 0 0
18 Alex Sans Jungen   Alex Sans Jungen   5 0 3 0 0 0 0,00 0 0 0 0
23 Rafael Rey Cuenca   Rafael Rey Cuenca   12 8 8 0 0 0 0,00 0 2 0 0

Sancionats

Primavera 2018
Jugador Durada Finalitza
Xavier Aguilar Guanyabens 1 Quarts de final
Luís Eduardo Alarcón Font -
Cristobal Sebastián Arenas Muntaner -
Ramiro Bibiloni Iso -
Marcos Emanuel Castro 1 Quarts de Final
Miguel Cifre Soria -
Alfonso Díaz Zaforas 1 Quarts de Final
Niculai Doru-Calin 1 Quarts de Final
Farid Echanghoufi Arazzouk 1 Quarts de final
José Luís González Bestard 1 Quarts de final
Jesús González Prieto -
Adrián Martínez Valenciano 1 Quarts de Final
Diego Hernán Oviedo Treibet -
Óscar Salamanca Blas 1 Quarts de Final
Antonio M. Salom Mascaró 3 Final - 3r i 4t classificat
Juan José Tovar Garcías 1 Quarts de final
Darío Villar Budiño -