• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

The Pelycans FC

 Porters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
  Antonio Alfaro Magaña   Antonio Alfaro Magaña - 1 0 5 5,00 0 0 0 0
1 Rubén Darío Rodríguez Soneira   Rubén Darío Rodríguez Soneira 1998 1 0 1 1,00 0 0 0 0
 Defenses Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
3 Xavier 'Xavi' Ponseti Forteza   Xavier 'Xavi' Ponseti Forteza 1994 5 1 0 0,00 0 0 0 0
4 Francisco Vera Bonafé   Francisco Vera Bonafé - 1 0 0 0,00 1 0 0 0
5 Manuel Ramón Quesada Rodríguez   Manuel Ramón Quesada Rodríguez 1987 5 2 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
  Raúl Marín Gómez   Raúl Marín Gómez 1988 1 2 0 0,00 0 0 0 0
6 Gaspar Joan Vera Bonafé   Gaspar Joan Vera Bonafé - 4 1 0 0,00 1 0 0 0
7 Marcos Forteza Colombás   Marcos Forteza Colombás 1994 7 1 0 0,00 0 0 0 1
8   Felipe J. Ramis Vasquez 1995 7 0 0 0,00 0 0 0 4
10 Marc Llinás Siquier   Marc Llinás Siquier - 4 0 0 0,00 0 0 0 3
16 Xavier Nieto Alcalde   Xavier Nieto Alcalde 1994 8 6 0 0,00 0 0 0 8
20 Carlos 'Guti' Forteza Colombás   Carlos 'Guti' Forteza Colombás 1996 7 8 0 0,00 1 0 0 8
21   Alexis Rafael Ferreyra 1993 4 0 0 0,00 0 0 0 0
25 Victor Pomar Vargas   Victor Pomar Vargas - 6 0 8 1,33 0 0 0 0
45 Joan Vicens Bruno Barceló   Joan Vicens Bruno Barceló - 7 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
  Francisco Javier Aguilera Ferrer   Francisco Javier Aguilera Ferrer 1994 1 0 0 0,00 0 0 0 0
27 Santiago Linares Rosselló   Santiago Linares Rosselló - 2 1 0 0,00 1 0 0 0

Sancionats

Tardor 2017-2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Raúl Ayuste Ferré Santa Mónica Legends FC 1 Quarts de Final
Sergio Ferragut Guerrero Quely United 3 Final - 3r i 4t Classificat
Marc Moragues Riera Palma Palace 3 Final, 3r i 4t Classificat
Iván Moya Donis H2a Uniformes 1 Quarts de Final
Xavier Suñer Culla Esparta de Risa 3 Final, 3r i 4t Classificat