• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Bar Cine Club Carlos

 Porters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
1 Luís  'Luigi' Perea Pau   Luís 'Luigi' Perea Pau 1970 10 0 21 2,10 1 0 0 4
 Defenses Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
4 Petrica 'Petre' Mangalea   Petrica 'Petre' Mangalea 1989 10 0 0 0,00 2 0 0 4
6 Alejandro Hurtado Pujol   Alejandro Hurtado Pujol 1983 9 3 0 0,00 2 0 0 5
 Migcampistes Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
  Cristian Nicolae Capstrimb   Cristian Nicolae Capstrimb - 0 0 0 0,00 0 0 0 0
  Teianu Eugen   Teianu Eugen - 0 0 0 0,00 0 0 0 0
3 Ovidiu-Mihai Toader   Ovidiu-Mihai Toader 1988 7 11 0 0,00 1 0 1 0
5 Jorge Daniel 'Cuervo' Guerreño Britez   Jorge Daniel 'Cuervo' Guerreño Britez 1978 8 2 0 0,00 0 0 0 0
7 Daniel  Sánchez Navas   Daniel Sánchez Navas 1984 10 4 0 0,00 1 0 0 0
9 Niculai Doru-Calin   Niculai Doru-Calin 1990 10 12 0 0,00 0 0 0 12
12 José Maria 'Coty' Raimundo   José Maria 'Coty' Raimundo 1975 4 1 0 0,00 0 0 0 0
14 Jaime 'Tiki-taka' Hurtado Font   Jaime 'Tiki-taka' Hurtado Font 1975 6 0 0 0,00 0 0 0 0
20 Manuel 'Baba' Diop Parra   Manuel 'Baba' Diop Parra 1996 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
  Javier Martínez León   Javier Martínez León 1984 0 0 0 0,00 0 0 0 0
2 Jonathan Gil Muñoz   Jonathan Gil Muñoz 1982 0 0 0 0,00 0 0 0 0
10 Juan José 'Tuti' Moreno Valiente   Juan José 'Tuti' Moreno Valiente 1970 10 14 0 0,00 2 0 0 11
15 Isaac Ariel Valero García   Isaac Ariel Valero García 1996 0 0 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Tardor 2017-2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Sergio Ferragut Guerrero Quely United 3 Final - 3r i 4t Classificat
Joan Mas García SCAITT 1 Jornada 10
Marc Moragues Riera Palma Palace 3 Final, 3r i 4t Classificat
Marc Moragues Riera Palma Palace 10 Jornada 11
Iván Moya Donis H2a Uniformes 1 Quarts de Final
Iván Moya Donis H2a Uniformes 2 Jornada 11
Xavier Suñer Culla Esparta de Risa 3 Final, 3r i 4t Classificat