• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Rivals: ASG Asesores | Grup 5 Primavera 2015


Rivals Partits Guanyats Empatats Perduts Gols totals
Recreativos Redondo 6 0 0 6 9 - 22
M.B. McCorhan 5 5 0 0 17 - 7
Morcillas de Burgos 3 2 1 0 11 - 2
Sporting de Madeira 3 2 1 0 11 - 6
Balearic Marine F.C. 3 1 0 2 7 - 6
La Orden de los Esenios 3 1 0 2 6 - 7
Pro Evo 3 0 1 2 5 - 7
Malussia Dormunt 2 2 0 0 9 - 2
Inter-Pol 2 1 0 1 9 - 6
Rayo Vallacaño 2 1 1 0 8 - 4
Tango Sport F.C. 2 1 1 0 6 - 2
Aluminios NHC 2 1 0 1 4 - 2
Bar Nou Terminal 2 1 1 0 3 - 2
Cosegur Balear 2 0 0 2 6 - 12
Green Team 2 0 0 2 4 - 7
MarCalamar 2 0 2 0 4 - 4
F.C. Ambiciones 2 0 1 1 2 - 4
Fund.Samuel Eto'o-Warmhome 2 0 1 1 2 - 5
Perfums Club 2 0 0 2 2 - 4
Werdes Bremen 2 0 1 1 2 - 3
Xerecs de la frontera 1 1 0 0 15 - 0
Mojo Team 1 1 0 0 7 - 0
All Blacks 1 1 0 0 5 - 1
Avante, centro de día 1 1 0 0 5 - 3
Cerv. Cruz Blanca 1 1 0 0 5 - 1
Jardines Jasa FC 1 1 0 0 5 - 2
Racing Balear 1 1 0 0 5 - 0
Red's Palma 1 1 0 0 5 - 2
Shakespeare 1 1 0 0 5 - 2
Club Experto 1 1 0 0 4 - 0
Inmo 83 1 1 0 0 4 - 1
Sporting Traumas 1 1 0 0 4 - 3
Borussi 1 1 0 0 3 - 0
Coyunda Fast&Good 1 1 0 0 3 - 2
Ponso's 1 1 0 0 3 - 2
exclusivesail.com 1 1 0 0 3 - 1
Interdictus 1 1 0 0 2 - 0
Oli Caimari 1 1 0 0 2 - 0
Rovellats 1 0 1 0 5 - 5
Trileros F.C. 1 0 0 1 3 - 4
Impresrapit G.P. 1 0 1 0 2 - 2
Lina Morgan Freeman 1 0 0 1 2 - 5
Atlético Pistacho 1 0 1 0 1 - 1
Ave Fusil 1 0 0 1 1 - 5
Cultura Futbol Club 1 0 1 0 1 - 1
Instalaciones Sapesa 1 0 1 0 1 - 1
Sp Sindris La Molienda 1 0 0 1 1 - 2
Atlético Rafael 1 0 0 1 0 - 3
Bricodepot 1 0 0 1 0 - 3
Calymist 1 0 0 1 0 - 2
Emergències Setmil 1 0 0 1 0 - 2
Karmelos FC 1 0 0 1 0 - 6
Sollermar 1 0 0 1 0 - 2

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final