• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Pablo Cañellas Borrás
Nom: Pablo Cañellas Borrás
Any: 1993
Alçada: 174 cm
Pes: 94 kg
Dorsal: 1
Posició: Porters
Peu dominant: Esquerrà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Divendres, 29.11.2019 Escrotosaurios 10 - 0 Inter Balear 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 13.12.2019 Retiraos FC 1 - 2 Escrotosaurios 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Divendres, 20.12.2019 Simó Burguera Abogados 3 - 3 Escrotosaurios 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Divendres, 27.12.2019 Sagantosu FC 1 - 4 Escrotosaurios 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Divendres, 03.01.2020 Sanjo Didos FC 1 - 5 Escrotosaurios 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Divendres, 10.01.2020 The Academy Int. School 1 - 1 Escrotosaurios 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Divendres, 17.01.2020 Escrotosaurios 3 - 1 Sobre Claque 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Divendres, 24.01.2020 Terrazas Son Moix 1 - 5 Escrotosaurios 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Divendres, 31.01.2020 Escrotosaurios 0 - 3 Atlético Maetilico 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Divendres, 07.02.2020 Escrotosaurios 1 - 0 Ciclaos FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 14.02.2020 Escrotosaurios 4 - 2 Sapos FC 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dijous, 27.02.2020 0 - 6 0 0 0 0 6 0 0 0 0
Partits totals 2 0 0 0 20 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Primavera 2013 Turtle Team 9 3 0 0 0 22 2.44 0 0 0 0
Estiu 2013 Turtle Team 8 2 0 0 0 18 2.25 0 0 0 0
Tardor 2013-2014 Turtle Team 12 2 0 0 0 27 2.45 0 1 0 0
Primavera 2014 Turtle Team 10 0 0 0 0 35 3.5 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Escrotosaurios 12 2 0 0 0 20 1.67 0 0 0 0
Primavera 2020 Escrotosaurios 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 51 9 0 0 0 122 2.44 0 1 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals