• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Yusniel Torres Espinosa
Nom: Yusniel Torres Espinosa
Any: 1992
Alçada: 172 cm
Pes: 75 kg
Dorsal: 1
Posició: Porters

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 21.11.2019 Árbitro Regalao 2 - 2 A.D. Tolete 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dijous, 28.11.2019 A.D. Tolete 1 - 0 GD Rehabilitaciones 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Dijous, 05.12.2019 4 Arreplegats 1 - 10 A.D. Tolete 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dijous, 19.12.2019 A.D. Tolete 5 - 1 Avengers 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dijous, 09.01.2020 Marimón Tcuida 2 - 6 A.D. Tolete 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dijous, 16.01.2020 A.D. Tolete 2 - 2 Sollermar 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dijous, 23.01.2020 Shakespeare 2 - 3 A.D. Tolete 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dijous, 30.01.2020 A.D. Tolete 7 - 0 Morcillas de Burgos 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 06.02.2020 Logitravel 1 - 4 A.D. Tolete 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dijous, 13.02.2020 A.D. Tolete 6 - 2 Celta de Vino 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dimecres, 26.02.2020 0 - 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Partits totals 1 0 0 0 14 0 1 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2017 Megasport FC 12 3 0 0 0 15 1.25 0 0 0 0
Tardor 2017-2018 Megasport FC 2 0 0 0 0 3 1.5 0 0 0 0
Primavera 2018 Megasport FC 10 0 0 0 0 10 1 0 0 0 0
Estiu 2018 Sindi's Pub 3 0 0 0 0 4 1.33 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 Megasport FC 9 1 0 0 0 19 2.11 0 0 0 0
Primavera 2019 Megasport FC 12 2 0 0 1 23 1.92 0 2 0 0
Estiu 2019 Nottingham Prisas F.C. 8 1 0 0 0 9 1.13 0 1 0 0
Tardor 2019-2020 A.D. Tolete 11 1 0 0 0 14 1.27 0 1 0 0
Primavera 2020 A.D. Tolete 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 67 8 0 0 1 97 1.45 0 4 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals