• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Fernando 'Delu' de Lucas Comino | Grup 4 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Fernando 'Delu' de Lucas Comino
Nom: Fernando 'Delu' de Lucas Comino
Conegut com: Delu
Any: 1998
Alçada: 180 cm
Pes: 64 kg
Dorsal: 13
Posició: Porters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 18.07.2019 Oliva Trencada 2 - 2 Shakespeare 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dijous, 25.07.2019 Yates Mallorca 4 - 1 Oliva Trencada 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Dijous, 01.08.2019 Oliva Trencada 1 - 1 Morcillas de Burgos 2 0 0 0 1 0 0 0 0
Dijous, 05.09.2019 Llabrés Pocoví SL 2 - 2 Oliva Trencada 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dijous, 19.09.2019 Árbitro Regalao 4 - 2 Oliva Trencada 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Dijous, 26.09.2019 Oliva Trencada 0 - 6 Celta de Vino 0 0 0 0 6 0 0 0 0
Dijous, 03.10.2019 Dardos JM 3 - 4 Oliva Trencada 3 0 0 0 3 0 0 0 0
Dijous, 10.10.2019 Oliva Trencada 3 - 1 Percutanos FC 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Dijous, 24.10.2019 1 - 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Partits totals 6 0 0 0 24 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Oliva Trencada 9 6 0 0 0 24 2.67 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Oliva Trencada 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 9 6 0 0 0 24 2.67 0 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 4 Estiu 2019 Estiu 2019 Oliva Trencada Porters
Grup 4 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Oliva Trencada Porters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final