• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Pablo Javier Carrizo | Grup 4 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Pablo Javier Carrizo
Nom: Pablo Javier Carrizo
Any: 1981
Dorsal: 25
Posició: Porters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 25.07.2019 Árbitro Regalao 0 - 2 Celta de Vino 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Primavera 2015 Peña Barcelonista Paguera 11 0 0 0 0 19 1.73 0 0 0 0
Tardor 2017-2018 Tu hermana 12 0 0 0 0 20 1.67 0 2 0 0
Primavera 2018 Tu hermana 12 0 0 0 0 20 1.67 0 0 0 0
Estiu 2018 Celta de Vino 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 Inter Vencion FC 9 4 0 0 0 47 5.22 0 0 0 0
Primavera 2019 Celta de Vino 2 0 0 0 0 5 2.5 0 0 0 0
Estiu 2019 Celta de Vino 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Celta de Vino 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2020 Celta de Vino 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 48 4 0 0 0 112 2.33 0 2 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Play-off 1a Primavera 2015 Primavera 2015 Peña Barcelonista Paguera Porters
Grup 5 Tardor 2017-2018 Tardor 2017-2018 Tu hermana Porters
Grup 5 Primavera 2018 Primavera 2018 Tu hermana Porters
Grup 4 Estiu 2018 Estiu 2018 Celta de Vino Porters
Grup 1 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Inter Vencion FC Porters
Play-Off 2a Primavera 2019 Primavera 2019 Celta de Vino Porters
Grup 4 Estiu 2019 Estiu 2019 Celta de Vino Porters
Grup 4 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Celta de Vino Porters
Grup 4 Primavera 2020 Primavera 2020 Celta de Vino Porters

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals