• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Álvaro '33CM' Martín Olmos | Grup 4 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Álvaro '33CM' Martín Olmos
Nom: Álvaro '33CM' Martín Olmos
Conegut com: 33CM
Any: 1990
Dorsal: 10
Posició: Davanters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 18.07.2019 Celta de Vino 0 - 4 Llabrés Pocoví SL 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 25.07.2019 Árbitro Regalao 0 - 2 Celta de Vino 3 1 0 1 0 0 0 0 0
Dijous, 01.08.2019 Celta de Vino 2 - 0 Dardos JM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 05.09.2019 Shakespeare 3 - 2 Celta de Vino 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 12.09.2019 Celta de Vino 0 - 0 Morcillas de Burgos 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 19.09.2019 Logitravel 6 - 2 Celta de Vino 2 2 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 03.10.2019 Celta de Vino 2 - 2 Percutanos FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 10.10.2019 Yates Mallorca 2 - 2 Celta de Vino 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dijous, 24.10.2019 1 - 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 29.10.2019 0 - 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 6 4 0 1 0 0 1 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2018 Celta de Vino 10 6 7 0 1 0 0 0 0 0 0
Estiu 2019 Celta de Vino 10 6 4 0 2 0 0 0 1 0 0
Primavera 2018 Celta de Vino 12 7 6 0 1 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Celta de Vino 15 10 8 0 2 0 0 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 Celta de Vino 12 7 6 0 1 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Celta de Vino 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2009 Recreativo de Juerga 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2009 Vía Alemania 10 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2009-2010 UIB Team 11 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2010 UIB Team 12 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2010 UIB Team 10 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2010-2011 UIB Team 12 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2011 UIB Team 12 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2011-2012 UIB Team 12 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2014 Avante, centro de día 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2014-2015 Vía Alemania 12 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2015 Vía Alemania 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2017 Celta de Vino 10 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0
Estiu 2017 Celta de Vino 12 8 6 0 0 0 0 0 2 0 0
Tardor 2017-2018 Celta de Vino 10 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 189 58 68 0 7 0 0 0 4 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 4 Estiu 2018 Estiu 2018 Celta de Vino Davanters
Grup 4 Estiu 2019 Estiu 2019 Celta de Vino Davanters
Grup 4 Primavera 2018 Primavera 2018 Celta de Vino Davanters
Grup 4 Primavera 2019 Primavera 2019 Celta de Vino Davanters
Grup 4 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Celta de Vino Davanters
Grup 4 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Celta de Vino Davanters
Grup 4 Primavera 09 Primavera 2009 Recreativo de Juerga Migcampistes
Grup 5 Estiu 09 Estiu 2009 Vía Alemania Davanters
Grup 3 Tardor 09-10 Tardor 2009-2010 UIB Team Migcampistes
Grup 3 Primavera 2010 Primavera 2010 UIB Team Davanters
Grup 2 Estiu 2010 Estiu 2010 UIB Team Davanters
Grup 1 Tardor 10-11 Tardor 2010-2011 UIB Team Davanters
Grup 3 Estiu 2011 Estiu 2011 UIB Team Davanters
Grup 2 Tardor 2011-2012 Tardor 2011-2012 UIB Team Davanters
Grup 2 Estiu 2014 Estiu 2014 Avante, centro de día Davanters
Grup 2 Tardor 2014-2015 Tardor 2014-2015 Vía Alemania Migcampistes
Play-off 2a Primavera 2015 Primavera 2015 Vía Alemania Migcampistes
Grup 5 Primavera 2017 Primavera 2017 Celta de Vino Davanters
Grup 4 Estiu 2017 Estiu 2017 Celta de Vino Davanters
Grup 4 Tardor 2017-2018 Tardor 2017-2018 Celta de Vino Davanters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final