• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Miquel Oliver Rodas | Grup 3 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Miquel Oliver Rodas
Nom: Miquel Oliver Rodas
Any: 1991
Dorsal: 16
Posició: Migcampistes

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 02.10.2019 Nottingham Prisas F.C. 6 - 0 CSIF Futsal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 07.10.2019 Jardines Jasa FC 3 - 1 CSIF Futsal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 21.10.2019 8 - 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dimecres, 30.10.2019 3 - 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 1 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2018 CSIF Futsal 11 3 5 0 1 0 0 0 0 0 0
Estiu 2019 CSIF Futsal 4 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
Primavera 2018 CSIF Futsal 9 0 2 0 0 15 5 0 0 0 0
Primavera 2019 CSIF Futsal 7 1 3 0 3 0 0 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 CSIF Futsal 12 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Tardor 2010-2011 Ponso's 12 0 0 0 0 25 2.08 0 1 0 0
Primavera 2011 Ponso's 9 0 0 0 0 29 3.22 0 0 0 0
Estiu 2011 Ponso's 9 0 0 0 0 14 1.56 0 0 0 0
Total 73 6 11 0 5 84 2.47 0 1 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 3 Estiu 2018 Estiu 2018 CSIF Futsal Migcampistes
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 CSIF Futsal Migcampistes
Grup 3 Primavera 2018 Primavera 2018 CSIF Futsal Migcampistes
Grup 3 Primavera 2019 Primavera 2019 CSIF Futsal Migcampistes
Grup 3 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 CSIF Futsal Migcampistes
Grup 2 Tardor 10-11 Tardor 2010-2011 Ponso's Porters
Grup 1 Primavera 2011 Primavera 2011 Ponso's Porters
Grup 2 Estiu 2011 Estiu 2011 Ponso's Porters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final