• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Robert Salom Sánchez | Grup 3 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Robert Salom Sánchez
Nom: Robert Salom Sánchez
Any: 1999
Alçada: 180 cm
Pes: 78 kg
Dorsal: 69
Posició: Porters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 02.10.2019 Nottingham Prisas F.C. 6 - 0 CSIF Futsal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2018 Nottingham Prisas F.C. 2 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
Estiu 2019 Nottingham Prisas F.C. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Nottingham Prisas F.C. 5 1 0 0 0 11 2.2 0 0 0 0
Tardor 2015-2016 Bandarres FC 1 0 0 0 0 3 3 0 0 0 0
Primavera 2016 Los Jack Here 14 0 0 0 0 24 1.71 0 1 0 0
Estiu 2016 Impresrapit G.P. 2 0 0 0 0 3 1.5 0 0 0 0
Total 25 1 0 0 0 43 1.72 0 1 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 3 Estiu 2018 Estiu 2018 Nottingham Prisas F.C. Porters
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Nottingham Prisas F.C. Porters
Grup 3 Primavera 2019 Primavera 2019 Nottingham Prisas F.C. Porters
Play-Off 3a Tardor 15-16 Tardor 2015-2016 Bandarres FC Porters
Grup 3 Primavera 2016 Primavera 2016 Los Jack Here Porters
Grup 4 Estiu 2016 Estiu 2016 Impresrapit G.P. Porters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final