• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Luís B. Bautista Martí | Grup 2 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Luís B. Bautista Martí
Nom: Luís B. Bautista Martí
Any: 1998
Alçada: 177 cm
Pes: 75 kg
Dorsal: 1
Posició: Porters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimarts, 30.07.2019 Habitissimo United 2 - 1 Ultimate Team 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 1 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Habitissimo United 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
Primavera 2019 Habitissimo United 8 2 3 0 0 26 3.71 0 0 0 0
Estiu 2012 Hangover F.C. 9 2 0 0 0 37 4.11 0 0 0 0
Estiu 2014 Roulette FC 6 1 0 0 0 12 2 0 0 0 0
Primavera 2015 Golden Flights 10 0 0 0 0 19 1.9 0 0 0 0
Estiu 2015 Roulette FC 1 1 0 0 0 4 4 0 0 0 0
Primavera 2016 Golden Flights 8 0 0 0 0 17 2.43 0 0 0 0
Estiu 2016 Golden Flights 5 0 0 0 0 15 3 0 1 0 0
Tardor 2016-2017 Skalop FC 1 0 0 0 0 6 6 0 0 0 0
Total 49 6 3 0 0 137 2.91 0 1 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Estiu 2019 Estiu 2019 Habitissimo United Porters
Grup 2 Primavera 2019 Primavera 2019 Habitissimo United Porters
Grup 3 Estiu 2012 Estiu 2012 Hangover F.C. Porters
Grup 3 Estiu 2014 Estiu 2014 Roulette FC Porters
Play-off 1a Primavera 2015 Primavera 2015 Golden Flights Porters
Grup 4 Estiu 2015 Estiu 2015 Roulette FC Porters
Grup 3 Primavera 2016 Primavera 2016 Golden Flights Porters
Grup 3 Estiu 2016 Estiu 2016 Golden Flights Porters
Grup 2 Tardor 2016-17 Tardor 2016-2017 Skalop FC Porters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final