• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Ezequiel Martins | Grup 1 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Ezequiel Martins
Nom: Ezequiel Martins
Alçada: 170 cm
Pes: 80 kg
Dorsal: 1
Posició: Porters

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dilluns, 15.07.2019 Leña para el carbón 1 - 2 Ice Wave FC 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dilluns, 22.07.2019 Leña para el carbón 0 - 4 Jandro's Bar 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Dilluns, 29.07.2019 La Roja 2 - 3 Leña para el carbón 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dilluns, 02.09.2019 Leña para el carbón 1 - 3 Impresrapit G.P. 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dilluns, 16.09.2019 Leña para el carbón 1 - 5 Cabras FC 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Dilluns, 23.09.2019 Aluminios Sanz 4 - 4 Leña para el carbón 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Dilluns, 30.09.2019 Leña para el carbón 3 - 1 Parquesquina FC 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dilluns, 07.10.2019 Los Galacticos 1 - 3 Leña para el carbón 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dimarts, 15.10.2019 Sporting de Madeira 1 - 4 Leña para el carbón 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dilluns, 28.10.2019 0 - 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 28 0 1 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Leña para el carbón 10 0 0 0 0 28 2.8 0 1 0 0
Tardor 2019-2020 Leña para el carbón 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 10 0 0 0 0 28 2.8 0 1 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 1 Estiu 2019 Estiu 2019 Leña para el carbón Porters
Grup 1 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Leña para el carbón Porters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final