• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Alejandro 'Jandro' Fernández Garau | Grup 1 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Alejandro 'Jandro' Fernández Garau
Nom: Alejandro 'Jandro' Fernández Garau
Conegut com: Jandro
Any: 1985
Dorsal: 13
Posició: Porters

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dilluns, 15.07.2019 Cabras FC 2 - 1 Jandro's Bar 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dilluns, 22.07.2019 Leña para el carbón 0 - 4 Jandro's Bar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 29.07.2019 Jandro's Bar 0 - 2 Ice Wave FC 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dilluns, 02.09.2019 Los Galacticos 0 - 3 Jandro's Bar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 09.09.2019 Parquesquina FC 2 - 4 Jandro's Bar 1 0 0 0 2 0 0 0 0
Dilluns, 23.09.2019 Avengers 4 - 4 Jandro's Bar 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Dilluns, 07.10.2019 Jandro's Bar 3 - 2 Aluminios Sanz 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Partits totals 1 0 0 0 12 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Primavera 2012 Jardines Jasa FC 3 0 1 0 0 8 4 0 0 0 0
Primavera 2019 Jandro's Bar 14 2 0 0 0 39 2.79 0 0 0 0
Estiu 2019 Jandro's Bar 7 1 0 0 0 12 1.71 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Jandro's Bar 11 1 0 0 0 28 2.55 0 0 0 0
Primavera 2020 Jandro's Bar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 35 4 1 0 0 87 2.56 0 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 1 Primavera 2012 Primavera 2012 Jardines Jasa FC Porters
Grup 1 Primavera 2019 Primavera 2019 Jandro's Bar Porters
Grup 1 Estiu 2019 Estiu 2019 Jandro's Bar Porters
Grup 1 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Jandro's Bar Porters
Grup 1 Primavera 2020 Primavera 2020 Jandro's Bar Porters

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals