• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Daniel Carrasco García | Grup 4 Primavera 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Daniel Carrasco García
Nom: Daniel Carrasco García
Alçada: 170 cm
Pes: 65 kg
Dorsal: 21
Posició: Migcampistes

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 28.03.2019 Sollermar 5 - 2 Sampol 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 04.04.2019 Sampol 2 - 7 Cholísimos 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 11.04.2019 Logitravel 5 - 0 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 25.04.2019 Sampol 1 - 2 Celta de Vino 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 02.05.2019 Sampol 2 - 1 FC Pique Blinders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 16.05.2019 Llabrés Pocoví SL 9 - 1 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 23.05.2019 Sampol 6 - 2 Shakespeare 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Dijous, 30.05.2019 Morcillas de Burgos 0 - 0 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 06.06.2019 Sampol 1 - 7 Instalaciones Sapesa 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Dimecres, 26.06.2019 4 - 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 2 1 0 1 0 0 0 0 1

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Primavera 2019 Sampol 10 2 1 0 1 0 0 0 0 0 1
Estiu 2019 Sampol 6 6 4 0 2 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Sampol 7 8 4 1 4 0 0 0 0 0 0
Primavera 2020 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 23 16 9 1 7 0 0 0 0 0 1

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 4 Primavera 2019 Primavera 2019 Sampol Migcampistes
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Sampol Migcampistes
Grup 3 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Sampol Migcampistes
Grup 3 Primavera 2020 Primavera 2020 Sampol Migcampistes

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals