• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Marc Muñoz Andreu | Grup 4 Primavera 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Marc Muñoz Andreu
Nom: Marc Muñoz Andreu
Any: 1996
Alçada: 190 cm
Pes: 85 kg
Dorsal: 5
Posició: Migcampistes
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 09.05.2019 Sampol 2 - 4 Yates Mallorca 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 16.05.2019 Llabrés Pocoví SL 9 - 1 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 23.05.2019 Sampol 6 - 2 Shakespeare 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 30.05.2019 Morcillas de Burgos 0 - 0 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 06.06.2019 Sampol 1 - 7 Instalaciones Sapesa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 13.06.2019 Percutanos FC 6 - 1 Sampol 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Partits totals 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Tardor 2018-2019 Sampol 7 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Primavera 2019 Sampol 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Estiu 2019 Sampol 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tardor 2019-2020 Sampol 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2020 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 23 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 5 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Sampol Migcampistes
Grup 4 Primavera 2019 Primavera 2019 Sampol Migcampistes
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Sampol Migcampistes
Grup 3 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Sampol Migcampistes
Grup 3 Primavera 2020 Primavera 2020 Sampol Migcampistes

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals